Kombin Önerimiz, Siyahın Asaleti

Kombin Önerimiz, Siyahın Asaleti

Tesettür Kombin Siyah Rengin Asaleti

Siyah Kombinle Asaleti Yakalayın

Tesettür giyim kombinlerimize devam ediyoruz. Siyah; gizemin ve sırların ağırlığını taşır içinde… Buna karşılık beyaz da siyahın gizemini sır tutar içinde… Siyah beyaz buluşur, birlik olur estetik bir düzlemde. Smokin siyah bir ceket olur, uzun bir etek, üzerine bembeyaz bir gömlek, zarif bir ayakkabı, fantastik bir bilezik, klasik bir saat olur… Çantayla, gözlükle siyah beyaz bütün aksesuarlarla birlikte özgün klasik bir kıyafet oluşur.

Siyah Rengin Modası Hiç Bir Zaman Eskimez

Zaman zaman duygularımızı saklarız içimizde. Ağır başlı, vakur olmak, belki de siyah beyazın hükmündedir. Üst düzey görüşmelerde, seçkin davetlerde, önemli toplantılarda ciddi bir fotoğraf vermek, belki de duygularımızın üstünde fikri değerlerimizle öne çıkmak isteyebiliriz. Çünkü siyah ağırdır, beyaz onu tolere eder. Beyaz da siyahın hükmünde beyazın yanında olmak ister.

Kombin oluşturmak demek; sadece renklerin dilinden anlamak demek değildir… Bir elbisede kumaşın, tasarımın, modelin ve bunlarla birlikte kullanabileceğimiz bütün aksesuarların bir araya getirilmesiyle, yerli yerinde kullanılabilmek demektir. Kombin insanın ruh halini yansıtır. Davranış biçimini oluşturur. Belki de bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz resmi ve ciddi duruşu böyle bir kombinle ifade etmek isteyebilirsiniz.

Başörtüsü kullanan hanımlar, böyle bir kombin için beyaz bir şalı ya da siyah bir şal ile kıyafetlerini tamamlayabilirler. Bütün değerlerin birbiriyle uyumundan oluşan estetik bir görünüm, kombin yapmada kıyafetin püf noktasını oluşturur.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir