Kombin Önerimiz, Duyguların Rengarenk Dokunuşu

Kombin Önerimiz, Duyguların Rengarenk Dokunuşu

Renkli Elbise ve Ceketli Tesettür Giyim Kombini

Renkli Kombinlerle Hayatınızı Canlandırın

Bahar demek; hayat ve yeniden canlanmak demektir. Doğanın yeşille boyanması, rengarenk çiçeklerle donanması demektir. Duyguların filizlenmesi, ruhumuzun özgürce huzura ermesidir. Böyle bir mevsimde kıyafet seçimlerimiz duygularımızın canlılığını yansıtır. İşte size baharın rengarenk dokunuşları taşıyan şık bir elbise. Birbirine zıt renk geçişleri ile tasarlanan bu elbisede, fuşya ve siyahın uyumu dikkat çekici bir sofistike hava katmaktadır. Şık bir akşam yemeğinde ya da özel bir davette böyle bir kombinle duruşunuza zarafet katabilirsiniz.

Kombin seçeneklerinde baharın renklerini birçok kıyafet tercihlerimizde kullanabiliriz. Tesettür markaları 2013 yaz sezonun trendlerinde bayanların zarafetine estetik bir boyut kazandırmak için, canlı renkleri ustalıkla kullanarak, birbirinden iddialı modellerle bahara merhaba demişlerdir. Böylece tesettürlü hanımlar kendilerine uygun kıyafetleri, renk, desen ve farklı modellerle, kendileri için uygun aksesuarlarla da kombinlerinde yer vererek, baharın esintisini yaşamaktadırlar.

Baharla birlikte yaz gelir. Çünkü bahar bizi yaza hazırlar. Tomurcuklanıp, rengarenk çiçek açan ağaçlar bize rengarenk meyvelerini verir. Yaz berekettir. Baharla canlanan ve hareketlenen duygularımız, yazla sakinleşir. Artık bahar yorgunluğunun yerine, dinlenmiş bir ruh halini yaşarız. Düğünler, özel davetler, eğlenceler, tatiller derken, mutluluğun doruğuna ulaşır, ruhen huzura kavuşuruz. Baharla yaz birbirini tamamlayan varoluşun bir simgesi, bir etkileşimidir. Renklerin duygularla buluşması ve birbirine dokunuşu demektir.

Kombinlerinizde İçinizi Isıtan Renkleri Tercih Edin

Bu mevsimlerde kıyafetinizi, yeşilden, kırmızıya, sarıya, oranja, pudra ve lilaya kadar, içimizi ısıtan ve varlığımızın özüne dokunan renklerle giyim zevkinize göre kıyafetlerimizi kombinleyebiliriz. Kolsuz bir elbiseyi uzun kollu bir ceketle tamamlayarak da kendi zevkinizi oluşturabilirsiniz. Böyle hareketli bir elbisede tercih edeceğiniz öncelikli şal rengimiz sarı olmalıdır. 2013 İlkbahar yaz sezonunun önde gelen renkleri arasında gelen sarıyı, birçok kıyafette görebilmekteyiz.

Tüm tesettür kombin önerilerimiz için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir