Klasik Parçaların Zamana Yenilmeyen Zarif Duruşu

Klasik Parçaların Zamana Yenilmeyen Zarif Duruşu

Hülya Aslan: Mizalle Pantolon-Ceket-Fular

Öyle parçalar var ki, dolaplarda eskimek bilmiyor. Tesettür kombinlerde en zorlanılan noktada ortaya çıkıp sihirli bir dokunuş yapıyor. Kimi karşımıza siyah pantolon olarak kimi de piliseli etek olarak karşımıza geliyor.

Zarif görünümleriyle şıklık dozunu size bırakan bu parçalardan sezona yansıyanlara gelin göz atalım.

Berrin Bol Kesim Yüksek Bel Siyah Pantolon

Berrin 2019-20 Sonbahar Kış

Kombinlerin Jokeri: Bol Kesim Siyah Pantolon

Tesettür kombinlerde ağırlık kazanan dış giyim parçalarına eşlik eden klasik bir isim var. O da bol kesim, yüksek bel siyah pantolonlar. Belki ofise belki de şık bir akşam yemeğine eşlik edecek. Yeni sezonda Berrin markasında rast geldiğimiz bu zarif isim, dolapların olmazsa olmazı.

Kevser Sarıoğlu ve Suud Collection Ceket

Kevser Sarıoğlu 2019-20  /  Suud Collection 2019-20

Kurtarıcı Parça: Klasik Kesim Nude Ceket

Klasik kesim ceketler, hiçbir zaman dolaplardan eksik olmamalı. Özellikle nude renk tonlarıyla hem yaza hem kışa hitap edebilmeli. Bir jean ile sokak stiline bürünen diz boyundaki ceketler, kendi rengindeki bir pantolon ile ofise de toplantıya da adapte olmaya hazır. Şıklığın dozunu size bırakan nude ceketler, yeni sezonda Kevser Sarıoğlu, Suud Collection gibi markalarda bolca mevcut.

Kadriye Baştürk Etek Bluz Örme Takım

Kadriye Baştürk 2019-20 Sonbahar Kış

Günlük Hayatın Vazgeçilmezi: Etekli Triko Takım

Bazı parçalar vardır ki, modayla hiç işi olmaz. Buna rağmen de koleksiyonlardan asla ama asla eksik olmaz. Onlardan birisi olan triko takımlar, yeni sezonda da neredeyse her tesettür giyim markasında var. Özellikle etekli kombinlerden sevdiğiniz bir rengi seçerek bu ılık zarifliği her mevsim kullanabilirsiniz. Kadriye Baştürk‘ün yeni ürünlerinde yer alan etekli triko takımlar bunlardan biri.

Setrms Siyah Deri Kap

Setrms 2019-20 Sonbahar Kış

Tüm Zamanların Cool’u: Siyah Deri Ceket

Sonbahar – kış mevsimlerinin en cool ismi hiç şüphesiz siyah deri ceketler. Kimi kısa boylarıyla kimi de maksi görünümleriyle tesettür kombinlere hayat veriyor. Aslına bakarsanız iki boy orantısıyla da dolaplarda olması gereken bu ikonik ismin modası geçmiyor. Setrms markasında olduğu gibi deri dış giyim parçaları tesettür tasarımı olsun ya da olmasın yeni sezonda birçok markada çeşitli boylarıyla yer alıyor.

Zara Yün Panço

Zara 2019-20 Sonbahar Kış

Kışın Havalı Kışsı: Yün Panço

Zarif olduğu kadar havalı, günlük olduğu kadar şık… Tesettürlü kadının stilinde olması gereken parçalardan biri, yün pançolar. Yeni sezonda sadece tesettür markalarında değil, Zara‘da da birçok alternatifi olan pançoların açık renklileri modası asla geçmeyenlerden. Flare paça pantolonlar ve topuklu botlarla kendini bulan pançoların elegan bir havası var.

Qooq Store Önden Düğmeli Ekose Desen Kloş Etek

Qooq Store 2019-20 Sonbahar Kış

Her Sezon Burada: A Kesim Kahve Etek

Tesettür kombinlerde eteklerin yeri bir başka. Özellikle A kesim modeller hem her vücut tipine uyum sağlıyor hem de oldukça zarif duruyor. En önemlisi de zamana yenilmiyor. Tam da bu sebeple kahve tonlarındaki kloş etekleri dolaplara ekleyip bu sezonun da gelecek sezonunda keyfini çıkarmalı. Qooq Store‘da elegan duruşuyla kendini gösteren düğmeli etek de eskimeyeceklere bir örnek.

KK Design Blazer Palto

KK Design 2019-20 Sonbahar Kış

Sıcak ve Şık: Blazer Palto

Zarif, sıcacık ve şık… Soğuk havaların zamana yenilmeyen parçası, blazer paltolar. Bir siyah bir de bej tonlarındaki bu parçalar yılları geride bırakarak her kış sezonunda gündeme geliyor. Klasik ve şık duruşuyla her ortamda adından söz ettirecek parçalar, zamana asla yenilmiyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir