Kıyafette Pembe Umuttur, Zindeliktir, Zarafettir

Kıyafette Pembe Umuttur, Zindeliktir, Zarafettir

Pembe Renkli Ceket ve Tesettür Kombin Önerisi

Yaz mevsimi ile doğa rengarenk bir cümbüşle bayram eder. Yeşiller, maviler, pembeler hem doğada hem de tüm kıyafetlerimizde kendini gösterir. Bugünkü hazırladığımız kombinimiz şeker tadında pempe bir dünyanın adıdır. Fuşya peplum detaylı bu şık ceketi birçok renk seçeneğindeki eteğinizle kombinleyebilirsiniz. Peplum detayını ayrıca bu sezonda birçok ürün grubunda da görmekteyiz. Özellikle bu kombinimizde fuşya ve pembe tonlarını kullandık. Toz pembe diye tabir ettiğimiz renk skalası esas alındığını düşünürsek, eteğin ucundaki fuşya renk geçişi de eteğe ayrı bir hareket vermiştir.

Bildiğiniz üzere, kıyafet sadece giyinme ihtiyacını giderme değildir. Günümüzde kıyafet bir statü ve bir iletişim dilidir. Kimlik, kişilik ve davranışların giyim kuşam kültürüne yansımasıdır. Renkler bir kıyafette en güzel şekliyle birbirini bekler. Bir rengin artı ve eksi ton değerleri, diğer ikinci rengin değerleriyle buluşması, görsel bir ahengi yakalaması demektir. Zarif bir ceketin, bol pileli bir etekle estetik olarak yorumlanması, başörtüsü ve ayakkabıların renk kaynaşmasıyla mümkündür.

Bir kıyafette pembeli ve beyazlı bir renk konsepti, bize zindeliği, nezafeti ve zarafeti anlatır. Kullandığımız otantik bir bilezik, saat ve gözlük aynı zamanda çizgi üstü bir hayatın simgeleridir. Sabahın gün doğmadan tan vaktindeki ufuktaki renklerin zindeliği bizi hayata karşı umut aşılar. Çünkü pembe gence yakışır. Güneşin akşam vaktindeki yorgunluğu, bitkinliği, kırgınlığı ve bitmişliği gibi değildir. Bir günü daha sabahtan zinde kılmak, umutla o günü geçirmek ve bütün gün tebessüm etmek istiyorsanız eğer, sizin de pembe dünyanızı yansıtacak böyle bir kıyafetiniz olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

1 Yorum Bulunuyor

  • 2013-06-09 | Permalink |

    Ceket cok şık nerde bulabilirim acaba?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *