Kıyafetlerde Uzay Çağının Etkisi

Kıyafetlerde Uzay Çağının Etkisi

Gümüş Renk Nasıl Giyilir

Yükselen Stil: Kozmik Etki

Yeni sezonun yükselen stillerine göz attığımızda hemen hemen her koleksiyonda karşımıza çıkan astronot görselleri dikkatleri üzerine topluyor.

Metalik yüzeyler ve ay yüzeyindeki kraterleri anımsatan desenler sonbahar-kış sezonunda herkesin dolabına girecek. Peki, uzay çağının etkisini hissettiren bu detayı stilimize nasıl uyarlarız?

Gümüş Renk Nasıl Giyilir

Gümüş Renkli ve Gözalan Işıltı

Uzak çağı, astronot görselleri, ay yüzeyi deyince akla gelen ilk renk elbetteki gri olacak.

Gri ve gümüş tonlarının ışıltılarla harmanlanmış en yeni yorumları normcore bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak. Bu güçlü etki belki de en çok yenilikçi stile yakın olanları sevindirecek.

Gümüş Renk Nasıl Giyilir

Eşarp ve Şal Modellerinde Uzay Etkisi

Uzay içerikli parlak gümüş renkler eşarp ve şallara ilham veriyor.

Bu keskin görünüm, uçuk pembe, bebek mavisi, lila ya da mor gibi tonlarla yumuşatılıyor. Gümüş renkli eşarpları sert hatlı kıyafetlerle tamamlayarak kontrast oluşturabilirsiniz.

Gümüş Renk Nasıl Giyilir

Gümüş ile Hangi Renkler Uyumlu?

Gümüş renkli tasarımları mat, siyah parçalarla tamamlayarak normcore (şık olmak gibi kaygının olmadığı, tek kaygının normal bir giyim tarzı olduğu stil) bir görünüm yakalayabilirsiniz. Belki de bu yenilikçi stilin en sevdiğimiz kısmı da bu! Şık olmaktan için çaba harcamamak ve aşırı normal giyinerek de trend görünmek!

Gümüş Renk Nasıl Giyilir

Özel Günlerde Nasıl Kullanmalı?

Özel bir kombin oluşturmak isteyenler için ise önerimiz canlı renklere yönelmeleri! Örneğin gri/gümüş tonlarının soğuk etkisini kıracak en iyi tonlardan biri de hiç şüphesiz mor! Kombin önerimizdeki gibi gümüş ışıltılı bir bluz ile mor tonlarında eşarp ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Gümüş Renkli Abiye Tesettür Kombin

Bluz: Topshop

Yorumlar

“Kıyafetlerde Uzay Çağının Etkisi” için bir cevap

  1. sibel dedi ki:

    renk uyumu kombinler tarz model çok şık bayıldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir