Kıyafetlerde Detaylar Aşırıya Kaçmasın!

Kıyafetlerde Detaylar Aşırıya Kaçmasın!

Sade Tesettür Elbise Modelleri

Birçok marka sonbahar kış sezonu koleksiyonlarını mağazalara taşıdı bile. Şimdiden söylemeliyiz ki yine çok güzel bir sezon bizleri bekliyor.

Yeşiltopuklar.com editörleri olarak 2014-2015 sonbahar kış sezonunun tüm koleksiyonlarını, trendlerini ve stil önerilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sade Tesettür Elbise Modelleri

Detaylar göz yormasın

Dünya markalarının sonbahar kış sezonu koleksiyonlarını sizler için inceledik. Zaman içerisinde tüm bu koleksiyonları sizlerle paylaşacağız. Bununla birlikte tesettür giyim markaları ve özel tasarımcıların koleksiyonlarının çoğunu da inceleme fırsatı bulduk. Bazı koleksiyonları çok beğenirken, bazı koleksiyonlarda aşırıya kaçan detaylar dikkatimizi çekti. Minimal şıklığın artık dünya modasında hızlı yükselişte olduğu şu yıllarda, tasarımlarda özentisiz detayların olmamasını bekliyoruz.

Sade Tesettür Elbise Modelleri

Şıklık ve detay dengesi

Tesettürlü kadınlar için her zaman abartısız şıklığı öneriyoruz. Bununla birlikte tüm kıyafetlerin ve örtü stilinin de aşırılığa kaçmadan, tesettürün kuralları çizgisinde olması gerektiğinin bir kez daha altını çiziyoruz. Durum böyle olunca kombinlerde şıklık ve detay dengesinin ne derece önemli olduğunu hatırlatmak istedik. Sade ve ölçülü bir stil ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Aşırı kontrast renklerin kullanılması, abartıya kaçan detaylar, aksesuarların minimal çizgiden uzak olması inanın sizi şıklık kavramından uzaklaştıracaktır.

Sade Tesettür Elbise Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *