Kitap Kahve Çikolata Festivali Tutkularınıza Lezzet Katacak

Kitap Kahve Çikolata Festivali Tutkularınıza Lezzet Katacak

Çikolata Kitap Kahve Festivali

Kitap, kahve ve çikolata üçlüsünü bir arada düşünmek bile kalbinizi sıcacık yapıyor, yüzünüze tatlı bir gülümseme yerleştiriyorsa size bir müjdemiz var. 18-27 Aralık tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze‘de buram buram kahve kokusu, dilinizden kalbinize yayılacak çikolata lezzeti ve sayısız kitap sayfaları arasında bir festival var. Dünya’nın en lezzetli kahvelerini ve çikolatalarını tadabileceğiniz festivalde, aynı zamanda Türkiye’nin seçkin yazarları ve yayınevleri ile buluşabilirsiniz.

Çikolata Kitap Kahve Festivali

Festivalde neler var?

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali‘nin programı da içeriği kadar lezzetli. Festival boyunca; çikolata workshoplarına, sunumlara, yazar sohbetlerine, imza günlerine, konserlere, masal etkinliklerine ve sergilere katılabilirsiniz. Ücretsiz lezzetli ikramları tadarken; kitap, kahve ve çikolata kokusu ile başınız dönebilir. Birbirinden özel üç tutkunun bir arada sergileneceği festival dünyada ilk kez Türkiye’de yapılacak. Ünlü yazarların ağırlanacağı festival, kitap meraklılarına da sevdikleri yazarlarla kahve içme fırsatı tanıyor.

Çikolata Kitap Kahve Festivali

Mis kokulu hediye alternatifleri

Festivalin keyifni çıkarırken, sevdiklerinize armağan etmek üzere mis kokulu hediye seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali’nde; imzalı kitaplar, kitap aksesuarları, kahve çeşitleri, kahve makinaları, kahve fincanları, lezzetli çikolatalar, çikolata yapımı için gerekli malzemeleri hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali’ni 18-27 Aralık tarihleri boyunca sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyaret edilebilirsiniz. Tutkularınızın sizi çağırdığı bu nefis kokuların izini sürün.

Tarih: 18-27 Aralık
Yer: Harbiye Askeri Müze

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir