Kışın 5 Sıcak Tonuyla 5 Kombin

Kışın 5 Sıcak Tonuyla 5 Kombin

Pueril Store Takım ve Allsaints Kaban - Betül Gedik

Kış mevsiminin en soğuk günlerini en sıcak tonlarla ısıtmak isterseniz birbirinden farklı 5 farklı önerimiz var. Hem de daha önce sık sık karşılaştığınız ama adını sanını çok da duymadığınız renklerle. Gelin hemen yazımızın kahramanlarıyla tanışıp kombinlerinizi tazelemek için ilhamınızı alın.

Kırmızı Tesettür Kombin

Massimo Dutti Tunik
Massimo Dutti Kaban
Massimo Dutti Jean
Massimo Dutti Şal
Massimo Dutti Bileklik
Massimo Dutti Yüzük
Massimo Dutti Çanta
Massimo Dutti Bot

Derin ve Mat Bir Kırmızı: Falu Rengi

İsveç’in küçük bir şehri olan Falun’daki evlerin mimarisinde kullanılan bu renk, derin kırmızısıyla kendine hayran bırakıyor. Capcanlı tonundansa biraz daha mat halleriyle gündelik hayatı güzelleştiren falu, tesettürlü kadınların kombinlerine mütevazı bir canlılık katmaya hazır. Özellikle sportif takımlarda, sweatshirtlerde kendini gösteren falu kırmızısı, yeşil ve mavi ile zıt, toprak tonlarıyla sıcak, siyahla klasik bir eşleşme yakalıyor.

Pas Rengi Tesettür Kombin

Mango Kazak
Massimo Dutti Kaban
Massimo Dutti Jean
Massimo Dutti Gömlek
Normcore Şal
Mango Çanta
Massimo Dutti Makosen

Kusursuz Güzellik: Pas Rengi

Pas rengi, her ne kadar pas tutan bir demirden esinlenerek modaya dahil olsa da kendisi bir o kadar kusursuz kombinlerde baş rol. Alt tonlarında kırmızı, turuncu ve kahverengiyi taşıyan pas, yine bu alt tonlarıyla muhteşem uyumlar yakalıyor. Bal kabağını da andıran bu renk ile son moda bir kombin yakalamak isterseniz ilk aklınıza gelmesi gereken gri olmalı. Ayrıca yeşille olan natürel uyum da bir diğer seçenek.

Modakaşmir Kehribar Kraş Pamuk Şal

Moda Kaşmir Kehribar Şal

Stile de Faydalı: Kehribar Rengi

Sarı, kahve, sarı ve turuncunun harika birleşimi olan kehribar, bildiğiniz gibi bir çam türünün reçinesi. Kendisinden oldukça faydalı taşlar elde edilen bu renk, kombinlere de şifa oluyor. Sıcacık tonuyla tesettürlü kadınların stillerine çok yakışan kehribar, en çok ton sür ton uyumlarla kendini buluyor. Öte yandan beklenmedik lacivert uyumuyla da ters köşe yapmayı iyi biliyor. Mont ve kabanlardan kazaklara, eteklerden şallara kadar yer bulan kehribar, aynı zamanda iyi bir tamamlayıcı.

Suud Collection Kaban - Aleyna Atalar

Suud Collection Kaban

En Doğal Toprak Rengi: Umber

Doğal bir kahverengi tonu olan umber rengi, adını bir toprak pigmentinden alıyor. Minimalist kombinlerin baş rolüne yerleşen bu ton, tesettürlü kadınların sadelikten yana olan duruşlarına da harika adapte oluyor. Kendi gibi nötr tonların yanı sıra yeşilden kırmızıya bir renk geçişiyle uyum yakalıyor. Umber rengi özellikle kaşe kaban ve triko kazak gibi dokulu parçalarda en iyi halini yansıtıyor.

Les Benjamins Sweatshirt - Hülya Aslan

Kombinleri Süsleyen: Vermilyon Rengi

Çin kırmızısı olarak da bilinen vermilyon, zincirfe adlı mineralden elde edilen parlak bir ton. Antik Roma dönemindeki süslemelerde kullanılan vermilyon, hafif bir turuncu alt tonu da taşıyor. Yoğun görünümüyle çekicilik dozunu artıran baş rolümüz, stillere iddialı bir dokunuş katmaya hazır. Tesettürlü kadınların kombinlerinde daha küçük parçalarla kendini gösteren vermilyon, bir şal ya da bir gömlekte çok iyi görünüyor. Ayrıca siyahlarla kontrast uyumu kanıtlarken lacivertten yeşil gibi tonlarla yine bir zıtlık; toprak tonlarıyla sade bir eleganlık kazanıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir