Kışa Özel Tesettür Abiye Kombinleri

Kışa Özel Tesettür Abiye Kombinleri

Sonbahar ve kış günlerinde özel gün ve davetlerimiz için kombin yapmak, ne giyeceğimize karar vermek çoğu zaman zordur. Etekler, gömlekler, tunikler, elbiseler… Hangisini giyelim, neyi neyle kombinleyelim, ayakkabı ve çantayı nasıl tercih edelim diye düşünür dururuz. Tüm bu iç kıyafet karmaşasında, bir de kışlık dış giyim tercihimize karar vermeliyiz! Soğuk kış günlerinde sizler için hazırladığımız bu şık kombinlerimiz karar vermenize kolaylık sağlayacaktır.

İşte size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık tesettür abiye kombin önerileri,

Işıltılı etekler ve gömlekler kurtarıcı parçalarınızdır

Özel gün ve gecelerde ışıltılı parçalardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu şık bir etek, ya da gömlek olabilir. Eğer fazla ışıltıdan hoşlanmıyorsanız sadece çantanızda ışıltıya yer verebilirsiniz. Özel gecelerde abiye seçiminizde dış giyim tercihinizi, bu sezona özel kürklerden yana kullanabilirsiniz.

Kışlık Tesettür Abiye Kombin Örnekleri

Kombin detayları: Etek: Donna Karan, Gömlek: Oscar de la Rante, Kürk: McQ, Çanta: Torula, Ayakkabı: Saint Laurent

Özel günlerin ilk akla gelen renk tercihi siyah ve beyazdır

Biz hanımlar bazen işin kolayına kaçmak isteriz. Kombin yapmakta zorlandığımızda ilk aklımıza gelen tercihler arasında siyah şık bir etek ve zarif bir gömlek olur. Siz de siyah ve beyazı kurtarıcı olarak görüyorsanız gardırobunuzda muhakkak siyah beyaz parçalara yer vermelisiniz. Siyah şık bir etek, beyaz gömlek ve siyah zarif bir çizme ya da ayakkabı. Her sezonun her gün ve gecenin kurtarıcı parçalarıdır.

Kışlık Tesettür Abiye Kombin Örnekleri

Kombin detayları: Etek: Temperley London, Gömlek: Emilio Pucci, Kürk: Coast, Şal: Kayra, Çanta: Hat Art, Çizme: Guess

Desenli modellerle şıklığınızı yansıtın

Minimal ve sade modeller benim stilim değil diyorsanız özel gün ve geceleriniz için desenli parçaları tercih edebilirsiniz. Şık bir uzun tunik ve altına yine aynı tonlarda tercih edebileceğiniz kumaş pantolonla zarif bir kombin yapabilirsiniz. Kış aylarında koyu tonlar yerine, açık tonları da tercih ederek stilinizi yansıtabilirsiniz.

Kışlık Tesettür Abiye Kombin Örnekleri

Kombin detayları: Tunik: Valentino, Pantolon: Zara, Kürk: Anna Sui, Şal: Kayra, Çizme: Saint Laurent, Yüzük: Bulgari

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir