Kış Stilinizi Kendiniz Oluşturun

Kış Stilinizi Kendiniz Oluşturun

2015 Kış Tesettür Giyim Önerileri

Kış dendiği zaman sanki içimiz kararır. Bütün canlıların uyku vaktidir kış bir anlamda. Yeşiller sarıya dönüşür yok olur. İlkbahar, yaz ve sonbahar bitmiştir artık. Kışa yazdan hazırlanmaya başlarız. Yeri gelir kendimize triko kazaklar örer, yeri gelir atkı bere öreriz. Kışın kendisini göstermesi ile birlikte bütçemize uygun kışlık kıyafetlerimizi de temin ederiz. Önemli olan kendimize nasıl bir kıyafet yakıştırdığımızdır.

2015 Kış Giyim

Kışlık kıyafetlerimizi şartlara göre belirlemeliyiz

Kendimize kıyafet belirlerken, gerek boy, gerek kilo ve gerek sosyal statü ve ruh halimize göre, içimizde belirlenen bir imaja gönül verip bir beğeni içinde kendimizi buluveririz. Bu bana yakışıyor, bu bana gitmez hükmünü kendimize kıyafet seçerken düşüncelerimizi açıktan kendimizle paylaşırız. Giyim üzerine teknolojiler gelişirken, aynı zamanda da endüstriyel ürünler kıyafetlere de yansır. Böylece giyim üzerine ürünler de çeşitlenmektedir. Biz bu beğeniyi ayrıca bu imkanlara göre de belirleriz. Kimimiz kalın yünlü paltolar veya deriden kıyafetler beğenirken, kimimiz de miflonlu, içi havalı, sentetik kabanları tercih ederiz. Tercih ederiz diyorum; çünkü bu sadece bir beğeni değil, bütçenin de etkisi altında kaldıklarını da söyleyebiliriz. Her ne olursa olsun beğeniler her zaman para verilip alınan kıyafetler olmaz. Bu açıdan şartlarımız göz önünde bulundurularak, kıyafet alışverişi olmalıdır.

2015 Kış Giyim Önerileri

Mevsim kışlıklarımızı çıkarma zamanıdır

Deri çizmeler, deri montlar, bereler, eldivenler… Kalın ipliklerle örülmüş motifli kazaklar… İncecik güderiler, kaşmir, paltolar… Denimler ve kadife pontonlalar.. Boydan boya uzun, yün hırkalar… Kürklü başlıklar, Kalın kumaştan yapılmış döpiyesler… Polar ve yün eşofmanlar. Daha nice sayabileceğimiz, ürün gamını içeren çeşit çeşit kıyafetler için gardırobumuzda kışlık kıyafetlere yer veririz. Yazlık kıyafetlerimiz bir yere kaldırılır, artık kışlıklarımızı çıkarma zamanıdır.

2015 Kış Tesettür Giyim Önerileri

Seçtiğiniz Kıyafet içinize sinmelidir

Mağazalar kışlık kıyafetlerle dolu. Alışveriş merkezleri, mağazalar, butikler, hatta semt pazarlarında bile her düşünceye ve anlayışa yönelik bayanlar için bolca kıyafet var. Buralarda herkes için kendine yakıştırabilecek giysiler bulmak artık eskisi gibi zor değil. Bir bayanın kriterlerinde tesettür giysisi olmakla birlikte, ölçülü giyinen bayanlar için de kombin edinebileceği kreasyon ve modellere ulaşmak da artık çok olay. Önemli olan kişinin kıyafeti seçerken ve kendine yakıştırırken onu kullandığında içinin sinmesidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir