Kış Sezonunun En İyi Ton Sür Ton Kombinleri

Kış Sezonunun En İyi Ton Sür Ton Kombinleri

Kadriye Baştürk Kaban-Pantolon (Sena Sever)

2021 kışının en favori renkleri, kendine yakın renk tonlarıyla tek bir kombinde buluşmayı çok seviyor. Özellikle bej ve kahve tonlarının birlikteliklerine alışkınken; beklenmedik şekilde ton sür tona adapte olan yılın renkleri de bu akıma kapılıyor. Gelin sezonun en iyi ton sür ton kombinlerinden ilhamınızı alın, ipuçlarını yakalayın.

Mervellion Hırka (Sena Sever) - Kadriye Baştürk Etek-Kaban (Aleyna Atalar)

Hem Romantik Hem Asil: Yeşil ve Tonları

Mint yeşili, çağla yeşili, yağ yeşili, amber yeşili, asker yeşili ve haki… Yeşilin onlarca tonunu saymamız mümkün olduğu gibi tüm bu renklerin bir aradaki uyumunu da kanıtlayabiliriz. Özellikle sezonda açık ve soft renklerin bir arada kullanıldığı yeşilin tonlarında ‘mint’ rengi baş rolü oynuyor. Mesela, Aleyna Atalar’ın Kadriye Baştürk markasına ait çağla yeşili kabanla, mint rengi etek, bir ton açığı kazak ve amber yeşili şalla yaptığı kombin gibi. Buna bir başka örnek de Sena Sever’in çağla mint hırkasıyla haki pantolon kombini.

Gizce Etek- Gootrend Lila Sweat - Marka Liste Kemerli Takım (Büşra Nur)

Gizce Etek

Ton Sor Ton ile Eforsuz Kombin: Mor ve Tonları

Mor ve tonlarını kombinlerken en çok zorlanılan renklerden biri. Genel olarak ilk olarak akla siyahla tamamlamak gelir. Ancak bu sezon bilinen aksine kendine yakın tonlarla bir araya gelmeye can atıyor. Mesela koyu mor bir pileli eteği, lila sweat ile kombinlerken yine bu renkteki şalı kullanmak ya da patlıcan moru bir takımla lila şalı eşleştirmek gibi.

Kadriye Baştürk Etek- Kaban (Şüheda Türkoğlu)

Romantiklerin En Sevdiği: Pembe ve Tonları

Tesettürlü kadınların romantik görünümlerine en yakışan stillerden biri, pembe ile yapılan ton sür ton kombinler. Kışın karamsarlığından acil çıkış yapmanızı sağlayacak pudra, şeker pembesi, soft pembeler bir arada oldukça genç görünüyor.

Mango Pantolon - Beymen Kaban(Betül Gedik)

Mango Pantolon

Natürel, Minimalist ve Elegan: Bej ve Tonları

Ton sür ton denince ilk akla gelmesi gereken bej ve tonları olmalı. Sonbaharı özlemle karşılarken dolapları çoktan ele geçiren renkler, eminiz ki her renkle olan uyumu dolayısıyla da oldukça seviliyordur. İşte tam da bu yüzden araya kimseyi katmadan bile baştan aşağı bu rengi kullanmak oldukça minimalist ve oldukça elegan.

Kadriye Baştürk Kaban (Rümaysa Düzyazan)

Capcanlı ve Cool: Mavi ve Tonları

Bilindik ton sür ton renklerinin aksine mavi ve tonları yeni sezonda en canlı görünümleriyle karşımızda. Lacivert, saks, indigo, denim mavisi, gece mavisi, buz mavisi gibi sevilen tonlarıyla koyudan açığa bir bütün yakalamak için seçenekleri dolaptan çıkarın. Sezonun favorisi bol bir jean ile buz mavisi trikoyu kombinleyin. Üzerine indigo rengi capcanlı peluş kabanı alın. Bebe mavisi bir şalla tamamladığınız kombine beyaz postalları deneyebilirsiniz. Unutmayın beyaz, bej gibi nude detaylar ton sür tonu bozmayacak.

Manuka Süveter - Kadriye Baştürk Kaban (Şeyda Ateştepe)

Acısıyla Tatlısıyla: Kahve Tonları

Kahve tonları bej ile yapılan ton sür ton stilinden bir tık farklı. Çünkü bu kombinde oldukça koyu kahveler, camel, taba, tarçın hatta sarıya kaçan hardal, turuncuya kaçan kiremit, kırmızıya kaçan yanık kına tonları da dahil olabilir. Tam anlamıyla sonbaharın doğasından ilham alan bu renkle bir bütün oluşturmak bu akımın en havalılarından oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir