Kış Sezonunun En İyi 10 Kahverengi Parçası

Kış Sezonunun En İyi 10 Kahverengi Parçası

Minik Terzi Kahve Ekose Kaban(Elif Doğan) - Hooop Store Kahve Trençkot (Aleyna Atalar Gün)

Sonbahar – kış sezonlarına imzasını atan kahverengi, bu yıl da yine en güzel parçaları temsil ediyor. Farklı tonlarıyla minimalist kadınların görünümünü sıcacık bir siluete sokan kahveler, her stile ayak uydurmayı da iyi biliyor. Onu dokularıyla ya da bir araya geldiği renklerle bazen bohem bazen elegan görüyoruz. Öyle ya da böyle onu her haliyle çok seviyoruz!

Kahverengi Tesettür Kombin

Kombin: Max Mara

Sıcacık Bir Kahve Gibi

Kahverengi denince ilk akıllara gelen sadelik ve güven duygusu oluyor. Dikkat çekmediği gibi yanına aldığı diğer renklerin öne çıkmasına izin veren mütevazı kahve, aynı zamanda kararlılığı da temsil eder. Sıcacık bir kahve gibi iç ısıtan, toprak gibi tüm stresi çeken baş rolümüz doğadan aldığı ilhamla gördüğü ilgiyi fazlasıyla hak ediyor.

Blair Eadie'den Kahve Blazer ile 4 Farklı Kombin

Çarpıcı, Bohem, Cesur ya da Neşeli

Kahverengine yüklenen sıkıcı fikirler onu hiç tanımayanların fikri. Yanına aldığı her doku, desen ya da renkle bir şekilde uyumlu olmaya başaran kahvelerle ne isterseniz o olabilirsiniz. Aynı Blair Eadie gibi. Tek bir kahve blazer ile 4 farklı stili yansıtıyor. Kırmızı bir elbiseyle capcanlı, desenli elbise – süet çizme ile bohem, deri pantolon ile günlük ama cesur, mavi ile neşeli olmayı başarıyor.

Hülya Aslan'dan Kahverengi Ton Sür Ton Kombinler

Ona En Yakışan Ton Sür Ton

Kahverengi, kendi gibi doğadaki tüm renklerle bir araya gelerek kusursuz eşleşmeler yakalıyor. Düşünün ki sonbaharda mevsim değiştiren bir orman.

Kahverengi Uzun Elbise Kombini

Kombin: Max Mara

Yeşilken sararan yapraklar zamanla kızıla daha sonra da iyice kahverengiye dönüşüyor. İşte size tam bir renk kartelası. Bej, taba, camel gibi tonlarla bir araya gelmeyi seven kahverengi, turuncumsu bir kahve tonu olan adobe ve hardal gibi tonlarla eşleşerek harika görünüyor.

Kahverengi ile Uyumlu Renk Fikirleri (Hülya Aslan - Şeyda Ateştepe - Betül Gedik - Eda Temiz)

Kahverengi ile Uyumlu Renk Fikirleri

Kahverengi yanına en çok yeşili almayı seviyor. Bunun yanı sıra o asla birlikte düşünülemez denilen siyahlarla artık sıkı fıkı. 2022’de oldukça popüler olan capcanlı maviler, kahverenginin artık en yeni ve en modern arkadaşı. Ayrıca kahverengi, turuncu ve kırmızı gibi iddialı isimlerin uyumu da tartışılmaz.

Blair Eadie'den Kahve Ekose Ceket ve Leopar Elbise Kombinleri

Ekose ya da Leopar: Kahveye Desenler Çok Yakışıyor

Ekose, leopar, çizgi, zebra ya da çiçekler… Kahverengi desenlerle şahane görünüyor. 2022 kışında en çok köşeli ekoselerle karşımıza çıkıyor. Özellikle blazer ceketlerde ve oduncu gömleklerde.

Betül Gedik'ten Kahverengi Deri Parçalarla Tesettür Kombinler

Venöve Kahverengi Kürk Kaban

Bu Sezon Kahve Deriler Popüler

Deri tasarımların her türlüsü koleksiyonlarda yerini aldı. Siyahı bile tahtından eden kahvelerse popülerlik tahtından inmemeye kararlı. Kahve gömlekler, montlar, pantolonlar, ceketler, çizmeler ya da çantalar… Hepsi ama hepsi deri ile buluşuyor.

Kahverengi Triko ve Blazer Ceketli Takımlarla Tesettür Kombinler (Betül Gedik - Aybükenur Demirci Özkul)

Blazer ya da Triko: Kahve Takımlar ile Kombin Derdi Yok

Yeni sezon koleksiyonlarında kahve takımlar hüküm sürüyor. Onları bazen kahve pantolon – ceket ikileriyle ofis görünümlerine yakışır şekilde bazen de triko pantolon – tunik ikilisi olarak hafta sonuna uyacak sıcacık bir birliktelikle görüyoruz. Öyle ya da böyle en başta da dediğimiz çok da seviyoruz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir