Kış Kombinlerini Canlandıracak Renk Oyunlarıyla 5 Stil

Kış Kombinlerini Canlandıracak Renk Oyunlarıyla 5 Stil

Betül Gedik Roberto Collina Peluş Kaban - Wominia Kırmızı Şişme Kaban

Kışın renkli giyinmenin tadı bir başka! “Ama nasıl?”, diye sorarsanız “renk oyunu” kılavuzumuz hazır. Karamsar havaya inat enerjiyi zirveye taşıyan capcanlı parçalar, soğuk havaya karşı gardını alırken neşeli tasarımlar… Gelin birkaç öneriyle mevsimi aşka çağıran 5 stil ipucuna göz atın.

Doğadan İlhamla Sarıdan Yeşile

Bir tesettür kombini canlandırmanın en iyi yolu doğadan ilham almaktır. Tam da sonbaharın ahengine yakışacak bir stille işe başlamalı. Koleksiyonlarda bolca yer alan sarıdan yeşile, yeşilden kahveye birçok ton tek bir kombinde buluşuyor. Hal böyle olunca ortaya oldukça enerji dolu bir stil çıkıyor.

Mnatural Hardal Kaban - İnşirah Triko Tunik

Mnatural Kaban
İnşirah Tunik

Hardal rengi yünlü kaban, içine yeşil bir triko, kahverengi pantolon ve postal ile krem rengi bir şal… Ton sür ton trendini yansıtırken canlı kalmayı başaran bu kombinin ikonik havasını denemeyen it-girl de kalmadı.

Koton Kaban - Arzen Elbise

Koton Kaban
Arzen Elbise

Zıtlıktan Doğan Şıklık: Pembe ve Gece Mavisi

Kontrast uyumları denemek kış kombinlerine ayrı bir ışıltı katıyor. Bunun en iyi örneğini gece mavisi ile yakınlaşan pembe tonlarında görüyoruz. Belki gece mavisi triko bir elbise ile kombinlenen pembe kaşe bir kaban eşleşmesi; belki de gece mavisi kazakla pudra montların birlikteliği… Her halükarda iyi görünüm yakalayan bu canlı ve romantik renk tonlarının uyumuyla enerji dolu kışın tadını çıkarın.

Koton Kırmızı Kaban - He-qa Siyah Kadife Takım

Koton Kaban
HE-QA Takım

Her Hava Koşulunda Kırmızı Aşkına

Yağmurlu bir güne, sonbahar manzarasına, karlı kış tatillerine… Her yere ayak uyduran kırmızıyı bu mevsimde giymenin tadı bambaşka. Kombindeki sadece bir parçada kullanacağınız kırmızının gücü, stili canlandırmak için yetiyor da artıyor. Siyah deri pantolonlarla şişme kırmızı montlar; siyah pileli deri eteklerle kırmızı kazaklar ya da simsiyah bir kombindeki kırmızı paltolar gibi pek çok seçeneğiniz var.

Summer Albarcha Yeşil Ceket Mürdüm Tulum Kombini

Fotoğraf: Summer Albarcha

Mürdüm ve Çağla Yeşili İkilisi

Pembe ile kırmızı arasında bir yerlerde kalan mürdüm rengi, kış koleksiyonların oldukça popüler. Ne kırmızı kadar fazla feminen ne pembe kadar romantik. Aralarda bir yerlerde oldukça şık duruyor. Bununla birlikte yine ara tonlardaki yeşiller. Ne fosforlu ne de koyu. Bu iki tonun bir aradaki uyumu ise koleksiyonları canlandırmaya yetiyor. Mürdüm tulum, yeşil ceket ile siyah bir çizme krem bir şal stili tamamlayacak.

Neways Kot Salopet - BRTC Design Peluş Kaban

Neways Salopet
BRTC Design Kaban

Renkli Peluşlarla Jean Eşleşmesi

Denim bir elbise, etek, belki de bol bir jean pantolon ya da salopet… Kış soğuklarına uyum sağlayan kotlar, rengarenk peluş montlarla eşleşiyor. Kimi pembe dokularıyla kimi fıstık yeşili enerjisiyle karşımıza çıkıyor. Tek başlarına bir kombini ayağa kaldırabilen renkli peluşların cool olduğu kadar ikonik tarafını denemeye değer.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir