Kış İçin Kazak ya da Hırka Örmeye Başlayın

Kış İçin Kazak ya da Hırka Örmeye Başlayın

Örgü Hırka ve Kazak Modelleri

Örme Trendi

Bu sezon örme trendi bizim en çok sevdiğimiz trendler arasında yer aldı. Özellikle soğuk kış günleri gelmeden sizlerin de bu trendi bilmenizi ve kombinlerinizde muhakkak uyarlamanızı istiyoruz. Hatta baştan ayağa örme bile giyinebilirsiniz. 2014-2015 Sonbahar kış trendleri arasında, moda severlerin en çok bloglarına ve sitelerine taşıdığı örmeler, karşımıza koskacaman bir kombin arşivi olarak  çıkıyor.

Örgü Hırka ve Kazak Modelleri

Örme trendinden ipuçları

Bu sezon örmelerin birçok deseni ve çeşidi bizlerle olacak. Namı diğer Cabl Knit kazaklar, yani bizim bildiğimiz adıyla saç örgüsü modeller inanılmaz hit parçalar arasında. Özellikle örme dendiğinde süveter, kazak ve uzun hırkalarda saç örgüleri ilk dikkat çekenler arasında. Renk tercihi ise tamamen size kalmış. Kahveler, ekrular, siyahlar ya da taba ve bordo önerebileceklerimiz arasında.

Örgü Hırka ve Kazak Modelleri

Örme trendini nasıl uyarlayabilirsiniz?

Kombinlerinizde etek giymeyi seviyorsanız üzerine desenli kazaklar seçebilirsiniz. Hatta kazağınızın içine gömlek giyip, yakasını kazağınızdan çıkartarak spor ve şık bir stili de tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte denimlerinizin üzerine uzun kollu dizlere kadar uzanan süveter elbise diye tabir ettiğimiz modelleri giyebilir ya da uzun tuniklerinizin üstüne uzun hırkalar tercih edebilirsiniz.

Örgü Hırka ve Kazak Modelleri

El emeği örmeler

Emin olun kendi el emeğinizle tasarladığınız her parça çok kıymetli. Bizce bu kış kendinize en kalın şişlerle uzun bir süveter örün. İçine de şık bir gömlek ve altına bol pantolon üçlüsünü düşünün deriz. Eğer klasik örgü yani lastik dediğimiz modelle uzun süveterinizi ördüyseniz üzerine kendiniz çapraz işlemeler ya da farklı motifler yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin tasarım gücünüze kalmış ya da uzun ve kalın örme kolluklarla stil bir görüntüyü de sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir