Kış Günlerinin En Sevilen Trendi Büyük Şallar

Kış Günlerinin En Sevilen Trendi Büyük Şallar

Büyük Örgü Şal Modelleri

Kocaman büyük atkılar ve şallar bu sezon bizim en beğendiğimiz trendler arasında yerini aldı. Karın lapa lapa yağdığı, soğuktan yüzümüzün buz tuttuğu günlerde tercih ettiğimiz kocaman şallar ve atkılar artık tüm kış boyunca kullanabileceğimiz en şık aksesuarlarınız arasında olacak. İster ekose desenler, ister düz desenler ve renkler. Önemli olan ebadı, uzunluğu ve büyüklüğü…

Büyük Örgü Şal Modelleri

Sezonun sevilen trendi şallar

Annelerimiz, babannelerimizin bize küçüklüğümüzde üşümeyelim diye bu kocaman şallardan ördüğünü hepimiz biliriz. Kalın şişlerden haruşa örgülerle örülen sıkı sıkı sarındığımız bu şallar, şimdilerde ise sezonun öne çıkan trendlerinden. Örgü şalları tercih etmiyorsanız hazır üretim olan kaşe ya da paşmina şalları da tercih edebilirsiniz.

Büyük Örgü Şal Modelleri

Şal kıyafete göre tercih edilmelidir

Stil sahibi hanımların, trendlerin sıkı takipçisi olduğunu çok iyi biliyoruz. Büyük şalları kullanacak hanımlara birkaç önerimiz olacak. Özellikle 2014 sonbahar kış sezonunda öne çıkan oversize kaban ya da uzun trikolarınızla bu şalları kullanabilirsiniz. Ya da isterseniz kabarık eteklerinizin üzerine tercih ettiğiniz dar kesim ceket ya da kısa trikolarınızla büyük şal modellerini birlikte tercih edebilirsiniz.

Büyük Örgü Şal Modelleri

Örgü şalları tercih edebilirsiniz

Birçok markada büyük şalları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle H&M, Zara, Mango gibi markaların aksesuar bölümlerinde bu şallara rastlayabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz ise kendinizin kocaman şişlerde ördüğü el emeği göz nuru şallarınız. Emek verilen herşey daha bir güzel olacağından, örgü şalları özellikle tavsiye ediyoruz.

Büyük Örgü Şal Modelleri

Şallar entellektüel ve romantik bir duruşun ifadesidir.

Genellikle, kış günlerinde kullanılan şallar pardesü, kaban ve mantoyla kullanılsa da, bazen erkeklerin de kullandığı, entellektüel bir görünüm ve tarz olsun diye boyuna sarılan şallar da vardır. Bunlar genellikle özel kumaşlardan yapılmıştır. Şal son zamanlarda kullananlar için belirgin bir tarzdır. Kültürlü, seviyeli, elit, entellektüel ve romantik bir duruşun ifadesidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir