Kış Gelmeden Yaz İndirimlerini Kaçırmayın!

Kış Gelmeden Yaz İndirimlerini Kaçırmayın!

Sıcak yaz günlerinin sonlarındayız. Sonbahar, yeni sezonla birlikte yaz indirimlerinin de yaşandığı son günler demek. Sizler de kış gelmeden yaz indirimlerinden muhakkak faydalanın. Şimdiden yaz dolaplarınıza indirimli ürünlerden alarak, sıcak günlerde şıklığınızın garantisini sağlayabilirsiniz.

Daha güneşli havalarda giyebileceğiniz dört kombini, bugün sizin için hazırladık. Üstelik beğendiğiniz kombini hemen satın alabileceksiniz. Gelin birlikte kombinlerimizi inceleyelim…

Pembe Uzun Elbise Kombini

Pembe fuşya birlikteliği

Kadınların doğumundan itibaren en çok özleştiği renk olan pembe, kendi içinde barındırdığı tonları ile karşımıza çok özel bir elbisede çıkarıyor. Pembe ve fuşya birlikteliği enerjinin ve canlılığın da adresi adeta. Elbiselerin en kolay tarafı tek parça olarak giyildiğinde, başka hiçbir kıyafete ihtiyaç duymaması. Vintage desenlerin yer aldığı elbisemize, aynı tonlarda çanta ve şal eşlik ediyor. Ayakkabı tercihimiz ise ekrudan yana.

Denim Uzun Elbise Kombini

Yaz aylarının kurtarıcısı denimler

Hepimiz kotları severiz. Eteğimizde, pantolonumuzda ya da elbisemizdeki kot kumaşlar rahatlık ve spor şıklığı beraberinde getirir. İkinci kombinimizi kot zarif bir elbiseden yana yapıyoruz. Elbisemizin omuz kısımlarındaki dantel detaylar da masumiyeti ifade ediyor. Yaz aylarında denimlere en çok babetler yakışıyor. Ekru şal ve çanta kombinimizi tamamlayan diğer iki renk.

Çiçekli Uzun Elbise Kombini

Çiçek desenleri ile her sezon trendy olun

Çiçek desenleri için yaz kış fark etmiyor. Her sezon, her mevsim tasarımcılar muhakkak bu desenlerin büyüsüne kapılıyor. İşte karşınızda baharda ilk açan o narin çiçek desenleri. Üstelik pembe ve oranj çiçekler iç içe. Elbisenin ana rengi olan yeşilin tonu ise tek kelime ile çok zarif. Hâlâ çiçek desenli elbiseler giyinmediyseniz ya da bu desen çok hoşuma gitti diyorsanız hemen kombinimizdeki elbiseyi satın alabilirsiniz.

Mavi Tesettür Elbise Kombini

Mavinin her tonu ayrı güzel

Bizim gibi mavi sevenler için bu kombinimizi özellikle öneriyoruz. Üstelik bu elbisemizde mavinin her tonu var. Sezon trendi porselen desenlerinin yer aldığı elbisemiz, kumaşı ve dokusu ile de oldukça zarif ve kullanışlı. Mavinin tonlarının adeta bir biri ile dans ettiği bu elbiseyi tek renk şal ya da eşarpla kombinleyin. İndirimler bitmeden dolaplarınıza muhakkak eklemeniz gereken bu elbiseyi kaçırmayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir