Kırmızının Işıltısı Bu Abiye Kombininde

Kırmızının Işıltısı Bu Abiye Kombininde

Mango Kırmızı Elbise ve Ceket Kombini

Yıllar, kreasyonlar, koleksiyonlar, sezonlar, renkler ve moda… Markaların, tasarımcıların kumaşlar ve aksesuarlar üzerindeki değişimleri, her sene farklı moda rüzgarının esintileriyle, yeniden, yepyeni yelpazelerle gardıroplarımızda yerini almaktadır. Modanın oluşturduğu trendleri takip ederek seçtiğimiz birçok kıyafet olmasına rağmen, kendimizi içinde mutlu ve rahat hissettiğimiz birçok kıyafeti de alırız. Aslında modanın, her sezon çıkan yeni trendler kadar, kendi fiziksel ölçülerimize göre yakışan her türlü kıyafet olduğunu da söyleyebiliriz. Şimdi de içinde bulunduğumuz mevsim ve iklimin değerleri içinde sizin için kırmızının ışıltılı cazibesini, hazırladığımız bu kombinle göstermek istedik.

Görmüş olduğunuz bu kombinimizdeki ekru kısa ceketi ve kırmızı elbiseyi Mango‘dan seçtik. Mango tasarımlarında tesettürlü hanımların da tercih edebileceği birçok farklı modeli de ürün gamında yer vermektedir. Doğru parçaları kombinleyen tesettürlü hanımlar, birçok markadan yararlanarak istediği kıyafetleri tercih edebilirler. Michael Kros‘dan kırmızı deri kordonlu gold renk ekranıyla şık bir saati de kombinimizde aksesuarlarımız arasında yer verdik. Bu arada Gucci‘nin şık rugan kırmızı ayakkabısını kıyafetimize dahil ettiğinizde, farklı bir tarz ortaya çıkmış olacaktır.

Tesettürlü hanımların olmassa olmazı, başlarını değerli bir başörtüleriyle örtmektir. Başörtüsü tesettürün belki de en önemli ve en baştaki unsurudur. Başörtüsü ülkelere ve yerel değerlere göre birçok çeşitlilik gösterse de, kent kültüründe daha çok eşarp ve şal kullanılmaktadır. Böyle bir kombine, marka değerini kazanmış ipek bir şal tercih etmemiz gerekiyor. Kıyafet bir değer olduğu gibi, aynı zamanda bir iletişim dilidir. Başörtülü kıyafet hanımlar için daha da anlamlıdır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *