Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kırmızı Rengi Kombinlerde Kullanmanın Püf Noktaları

Kırmızı Rengi Kombinlerde Kullanmanın Püf Noktaları

Kırmızı Tesettür Kombini

Kombin1: Trençkot: Burberry, Eşarp: Aker, Ayakkabı: Valentino

Kırmızı deyince hepimiz bir iki dakika düşünürüz. Fazla iddialı olan bu rengi bazen giyinmekten çekinsek de, yine de giymeden yapamayız. Bazılarınızın “kırmızı benim rengim” dediğini duyuyor gibiyiz. Enerjisi ve albenisinden dolayı kırmızı ilgi odağı bir renk olduğundan, kombinlerken de dikkat etmeniz gereken önemli detaylar var.

Kırmızı Tesettür Kombini

Kombin2: Elbise: Dolce&Gabbana, Ayakkabı: Moschino, Pantolon: H&M

Kırmızı tutkunu olan kadınlar, kırmızı odaklı bir kıyafet kombini yaptığında bu rengi dengede tutacak parça ve aksesuarları özellikle kullanmalıdır. Unutmanız gereken kırmızının baskın bir ton olduğu. Biz bugüne özel hazırladığımız kombinlerimizde, kırmızı üstleri ve dış giyimleri tercih ettik. Bunları denimlerle ya da klasik pantolonlarla kombinlerken renk dengesini de göz önünde bulundurduk.

Kırmızı Tesettür Kombini

Kombin3: Trençkot: Lanvin, Çanta: Fendi: Gözlük: Dolce&Gabbana

Her sezon tasarımcılara ilham kaynağı olan kırmızı çok özel modellerle karşımıza çıkıyor. Bazen bir trençkotta, bazen bir elbisede, bazen bir eşarpta. Dış giyimde kırmızı fazla iddialı diye düşünürseniz, eşarbınızda ya da çantanızda bu rengi kullanabilirsiniz.

Kırmızı Tesettür Kombini

Kombin4: Kap: Corinna, Pantolon: Givenchy, Çanta: DKNY

Dış giyim, çanta, eşarp ve ayakkabı dörtlüsünde sadece kırmızıyı kullanmamalısınız. Muhakkak renk dengesini sağlayacak kontrast renkleri, diğer parçalarda seçmelisiniz. Kırmızı renge özel hazırladığımız kombinler umarız size ilham verir. Sizler de enerjinizin yüksek olduğu bir gün kırmızı ile şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Kırmızı Tesettür Kombini

Kombin5: Trençkot: Burberry, Ayakkabı: Miu Miu, Eşarp: Aker

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *