Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kırışmayan Şal Modelleri İle Yaz Boyu Rahatlık

Kırışmayan Şal Modelleri İle Yaz Boyu Rahatlık

He-Qa Gece Mavisi Şal

Nefes alan kumaş dokusu ve kaymayan tok duruşu sayesinde son derece konforlu şal modelleri yaz boyu başınızın tacı olacak. Aerobinli yapısı ile hem spor hem de klasik kombinlerinize uyum sağlayan, kırışma özelliği olmadığı için ütü gerektirmeyen, İtalyan dikişi sayesinde ön kısmını katlamadan şekil alan, başınızda her zaman dik duran tasarımlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Saydığımız bütün özelliklerin hepsinin bir arada olduğu şal modellerini Esra Keski Demir‘in He-Qa markasından seçtik. İşte üst düzey konfor sunan şallara bir tıkla sahip olmanın yolları…

He-Qa Bej Şal

Bej Şal: Satın Al

Ütüye Gerek Yok! Tak ve Çık…

Kırışmayan kumaş seçimi ile Esra Keskin Demir, tesettürlü kadının konforunu bir üst seviyeye daha çıkarıyor. Ütü derdine son veren şallar, özellikle yaz mevsiminde tak ve çık rahatlığına çok çabuk alıştırıyor.

He-Qa Leylak Şal

Leylak Şal: Satın Al

İç Göstermeyen Kumaşlar

Aerobinli yapıya sahip kumaş ile tasarlanan He-Qa şallar, renkleri canlı gösteriyor ama iç göstermiyor. Yazlık şallar da yanlış kumaş seçimi kulak ve boyun kısmının görünmesine sebep olabiliyor. He-Qa şallarda böyle bir durum yaşanmadığı gibi makinede düşük derecede yıkandığında da ne dokusu yıpranıyor ne de rengi bozuluyor.

He-Qa Mint Şal

Mint Şal: Satın Al

Her Kombine Uyumlu

Düz renk tasarlanan He-Qa şallar; çiçekli, çizgili, puantiyeli, spor ya da klasik her tesettür kombine uyum sağlıyor. İster günlük yaşamda spor tuniklerin ister bir davette desenli elbiselerin isterseniz ofiste takımların üzerine takın, her birine ayrı ayrı yakışıyor.

He-Qa Gri Şal

Gri Şal: Satın Al

Konforu 4 Mevsime Taşıyın

Ütü istemeyen, iç göstermeyen, kaymayan bu şal modellerini bir tıkla sahip olup, bütün yaz kullandıktan sonra konforu 4 mevsime taşıyın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *