Kına Geceleri için Şık Abiye Modelleri

Kına Geceleri için Şık Abiye Modelleri

2016 Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Kına gecenize belki de sayılı aylar kaldı. Sayılı aylar diyorum çünkü aylar koşarak geçiyor. Bir bakmışsınız ki geçmez dediğiniz günler geçmiş ve kına gecenize hazırlanırken bulmuşsunuz kendinizi.

Peki kına gecenizde giyeceğiniz elbisenizi hiç düşündünüz mü? Mağazaları gezip fikir sahibi oldunuz mu? Peki beğendiğiniz modelin size yakışıp yakışmayacağı konusunda emin misiniz? Eğer henüz fırsat bulamadıysanız önerilerimiz sizi bir nebze olsun rahatlatacak.

2016 Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Bu konuda size en basit ve uygulaması kolay tavsiyemiz bolca farklı kesime sahip elbiseyi denemeniz. Rengine, dokusuna aldanmadan farklı modelleri giyip çıkartın. Böylelikle size balık modelin mi, prenses modelin mi, robadan mı, parçalı mı yoksa düz modelin mi yakışacağına daha kolay karar verebilirsiniz. İşte bu yılın her zevke göre en şık tesettür abiye modelleri ile size fikir sahibi olmanızda yardımcı oluyoruz.

2016 Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Balık Model Kına Elbiseleri

Son derece zarif olan bu balık model abiye modeli tam da deniz kızı görünümüne sahip olmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir. Kum saati vücut şekline sahip olan gelin adayları bu modeli hiç düşünmeden kullanabilir.

2016 Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Modern Kına Elbisesi

modern bir stile sahipseniz ve abartıdan asla hoşlanmıyorsanız kına gecenizde de yine modern ve düz kına elbisesi seçiminde bulunabilirsiniz.

2016 Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Hint Stili Kına Elbisesi

Kına gecenizde biraz daha mistik bir görünüme sahip olmak ve ihtişamınızla akıllardan çıkmayan bir gelin olmak istiyorsanız ışıldayan Hint stili kına elbiseleri tercih etmelisiniz.

Yorumlar

“Kına Geceleri için Şık Abiye Modelleri” için bir cevap

  1. nurben türk dedi ki:

    burada paylastıgınız abıyelerı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir