Kına Geceleri için Hesaplı Elbise Modelleri

Kına Geceleri için Hesaplı Elbise Modelleri

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Kına geceleri sadece gelin adayları için hazırlık gerektirmez! En az gelin adayları kadar davetliler de bu özel gün için hazırlık yapıyor.

Kadınların kendi aralarında eğlendikleri, düğün öncesi gelin adayının üzerindeki stresi atmak için fırsat bulduğu bu geleneksel ve özel geceye son derece şık katılmayı istemeniz son derece normal. Ne ağır abiyeleri ne sade elbiseleri kaldırmayan bu günde, doğru seçim yapmanız için birbirinden trend öneriler hazırladık. Size de kadın kadına eğlence dolu kına gecelerinde şıklığı, hem hesaplı hem konforlu yansıtmak için peşimize düşün.

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Kayra 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tulumlar Başrolde

Tesettürlü kadınların gönüllerini fetheden yepyeni parça tulumlar, şimdi geceye uyarlanıyor. Kırmızı renkleri, geceye uygun kumaşlarıyla tasarlanan kıyafetlerin detaylarına bir de fırfır eklenince, kına gecesi kombininiz hazır demektir. Tek parça konforuyla eğlenceden mahrum etmeyecek tasarımlar, gelin adayı dışındaki herkesin ilk aklına gelmesi gereken olmalı.

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Senna Design 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Sezonun Trend Renkleriyle Fırfır Elbise

Sezonun en hit renkleri olan ‘Little Boy Blue’, ‘Cherry Tomato’, ‘Chili Oil’, ‘Ultra Violet’ ile tasarlanan elbiselerle kına gecelerine uygun trend kombinler yapabilirsiniz. Yoğun tonlarıyla bu eğlenceli anlarda söz sahibi olacak parçalardan bir de etek uçları fırfırlı tasarımları seçerseniz, enerjiyi zirveye taşıdınız demektir.

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Koton 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hareketli Kollarla Oyun

Kına gecelerinde daracık ya da fazlasıyla bol silüetler eğlencenin tadını kaçırabilir. Bunun yerine belden oturan A kesim parçalarla konforu yakalayabilirsiniz. Hareketleri görünümleri ise bütüne yayılan detaylarla sağlayın. Şifon kumaşlarla genişleyen yarasa ya da yerlere kadar uzayan kollar bu özel güne çok yakışacak.

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Roman 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Pullu Payetli Elbiseler

Kına gecelerinde payetli elbise tasarımları, spot ışıkları altında parıldamanızı sağlayacak. Özellikle, gelin adayının en yakınları için daha uygun olacak pullu, brokar kumaşlı, işlemeli parçalar iddiasını yansıtmak isteyenler için birebir.

Hesaplı Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

İpekyol 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kat Kat Eteklerle Hareket

Kına gecelerinin eğlencesine dahil olacak bir başka eğlenceli trend tasarım ise kat kat eteklere sahip parçalar. Fırfırlarla yarışan bu modelleri ise ister elbise tasarımlarında kullanın isterseniz kat kat etek – bluz kombini yaparak kullanın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir