Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Asya’dan kopup gelen tüm dünyayı etkisi altına alan yepyeni ikonik parçamız kimonolar! Bu yepyeni ilham kaynağımız moda dünyasını kasıp kavururken sokağın da yeni başrolü oldu. Gece gündüz fark etmeden, ister tatil beldesinde ister şehirde, ister alışverişte ister bir akşam yemeğinde, kombinlerin ışıltısı kimonolar oluyor. Renkli desenleri neşeli görünümleriyle adeta bir müjde veren tasarımlar, kamuflaj kesimleriyle de dış giyim etkisini yakalıyor.

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Günlük Hayatın Cool Parçası Kimonolar

Günlük şıklığı dozunda yaşamak isteyenlerin imdadına yetişen kimonolar, yaz günlerinin cool parçası. Bol pantolon, basic tişört ve üzerinize alacağınız uzunca bir kimono günün kurtarıcı kombini olacak. Bu rahat tavra eşlik eden laofer, Mokasen ya da babet ayakkabı şıklığı ya da sneakerlar ile sportif görünümü bir doz daha arttırabilirsiniz. Şal seçiminizi yapmak ise oldukça kolay. Rengarenk kimononuz arasından istediğiniz rengi seçin, kimonosuz asla diyeceğiniz bir güne hazırlanın.

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Tatil Beldelerinin Neşesi Kimonolar

Uçuşan şifonlar, kat kat fırfırlar, romantik püsküllerle kısacası her farklı halleriyle gönülleri çelen kimonolar, tatil bavullarının anahtar parçası. Kavurucu sıcaklarda tatili ferah görünümlerle geçirmek için, tropikal esintili tasarımların enerjik etkisini deneyin. Yemyeşil yaprak desenler, rengrenk çiçek motifleriyle ve hatta meyve baskılarıyla üzerinizden biran bile olsun çıkarmak istemeyeceğiniz kimonolar, sadece gündüze değil, yaz akşamlarında da ışıltısı yüksek bir eşlikçi oluyor. Sandaletler, terlikler, hasır plaj çantalarıyla da eküri olaan kimono, tam bir tatil aşığı.

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Kemerlerin Yeni Gücünü Keşfedin

Yıllar içerisinden farklı stillere bürünen kimonolar biraz şıklık bir sportif havadan kendine bir şeyler buluyor. Uzun boyları, saten görünümleri ve incecik kemerleriyle yeni görünümlere imkan veren parçalar, beni bir de böyle dene dedirtiyor. En sevdiğiniz desenleri, yazın en trend renk tonlarını üzerinde barındıran bir kimonoyu şimdi de şık bir kemerle tamamlıyoruz. Bol culotte pantolon üzerine alacağınız uzun kimono, bele dolanan bir kemer ve şık bir babetle, kimonolar iyi ki var diyoruz.

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Kısa Kimonolarla Şıklığa Geçiş

2017 yaz koleksiyonlarında kimononun bambaşka halleriyle karşılaşabilirsiniz. Sadece tatil beldelerinde kalmayan bu tasarımlar, kendine has görünümleri ve şık kumaşlarıyla da en özel anlara şahitlik edebiliyor. Diz üstünde biten bir kimono, kendi renginden kalın bir kuşakla fiyonk atılıyor. Belden oturan yüksek bel bir etek ve topuklu ayakkabılar, küçük zarif çantalarla yepyeni bir sen yakalamak için beklemek yok.

Kimonosuz Asla Dedirten Kombin Önerileri

Elbise Kimonolarla Yeni Görünüm

Günden günden şekil değiştiren kimonoların, elbise görünümleriyle harika bir geçirmeye hazırlanın. Ayak bileklerine kadar uzanan tasarımlar, bol dökümlü hallerini bele bağlanan kuşaklarıyla kırıyor. Gittikçe bollaşan kollarıyla şık bir hava yakalayan tasarımlar, desenli görünümleriyle tatil hissi tek ya da iki renkli halleriyle de günlük şıklığıa hitap ediyor. Şık plaj çantaları ve şık sandaletlerle zaman mekan fark ettiremeyek bu görünüm, yenilik severleri yanına çağırıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *