Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın!

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın!

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Trend bilinci yüksek kurtarıcı tasarımlara imzasını atan Kevser Sarıoğlu, günlük kombinasyonların bir tık üstüne çıkarak hafızlara kazınıyor. Giyinmeyi seven ve buna özen gösteren muhafazakar kadınların imdadına yetişen tasarımcı, naif prenseslere romantik formlar, cool gençlere ise normcore duruşlar sunuyor. Tesettür kombinlerin aranılan parçalarının yer aldığı Kevser Sarıoğlu koleksiyonuna ulaşmaksa şimdi oldukça kolay. Elbiselerden eteklere, kap modellerinden feracelere tasarımcının çok beğenilen ve aynı oranda satışı da gerçekleşen tesettür giyim ürünleri alışveriş sitemizde. İşte Kevser Sarıoğlu’ndan sezonu canlandıracak bir kaç model…

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Enerjisi Yüksek Trend Tasarımlar

Yaz kombinlerinde şıklık kadar rahatlığı da en güçlü şekilde yansıtmak isteyenler sezonun yükselişe geçen detaylarıyla başka bir havaya bürünüyor. Enerjisi yüksek trend tasarımlara bir o kadar enerjik aksesuarlar eşlik ediyor ve heyecanlı bekleyiş sona eriyor.

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Yeşilin Bin Bir Tonu

Dış giyim havasıyla rahat ettirecek tasarımlar, sevilesi detayları ve sezonun trend rengi yeşil ile birleşince yaz sıcaklarında aranılan ilk ve tek parça oluyor. Sokak stilinden rüzgar gibi geçen elbiselerin, en sevilesi hallerini dolaplara taşımanın şimdi tam zamanı…

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Sportif Siluetler

Kısa sürede sokakların favorisi olan sportif parçalar sıcacık yaz günlerinde sizden şans bekliyor. Sıradanlığın ötesindeki sportif siluetler göz alıcı parçalarla buluştuğunda farklı yorumlara imkan tanıyor.

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Tam On İkiden Vuran Tasarımlar

Hem klasik hem sportif hem şık hem kararlı kadınların rengi siyah, her tasarımda stil farkını ortaya koyuyor. Tek parçayla günü kurtaracak elbiseler her zamanki gibi kadınların favorisi olmaya devam ederken, geometrinin en sevdiğimiz halinin tasarımlara yansıması da bizi tam on ikiden vuruyor.

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Plise Aşkına

Son bir kaç sezondur her yerde görmeye alıştığımız pliseler, etek, elbise, bluz hatta pantolonları sıradan görünümden kurtarıp, şıklık mertebesine taşıyor. Hala pliseli bir parçaya sahip değilseniz, Kevser Sarıoğlu imzasını taşıyan bu ürünlerle hemen tanışın ve dolabınızdaki bu eksiği tamamlayın.

Kevser Sarıoğlu İle Sezonu Canlandırın

Kusursuz Stilin Formülü

Kevser Sarıoğlu tasarımlarında kusursuz stilin formülü çözüme kavuşuyor. Tesettürlü kadının stil kodu olan kurtarıcı parçalar aranılan görünümü yakalamak için açığa çıkıyor.

Tasarımcıların ellerinden çıkan yeni sezon ve indirimli bütün ürünler şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘da. Dilediğiniz ürünü %100 iade ve değişim garantisiyle satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir