Kendimodam.com’da Alışveriş Fırsatları Devam Ediyor!

Kendimodam.com’da Alışveriş Fırsatları Devam Ediyor!

Kendimodam.com

Online alışverişin hayatımızın her alanında yerini almaya başladığı bu günlerde bizde Türkiye’nin en başarılı online alışveriş sitelerini keşfetmeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İşte bu sitelerden biri olan Kendimodam.com‘u sizlere daha önce tanıtmış ve online tesettür alışverişe yeni bir soluk getirmeye çalıştıklarından bahsetmiştik. Ünlü tesettür giyim markalarının ürünlerinde sağladığı fiyat avantajıyla birlikte, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo gibi online alışverişin cezbedici yanlarına da sahip alışveriş sitesi fırsat kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bayram öncesi alışverişi daha hesaplı ve zahmetsiz hale getirmek isteyenlere özellikle tavsiye edeceğimiz Kendimodam.com‘un Nihle Pardesü‘nün online yetkili satıcısı olduğunu özellikle hatırlatalım.

İşte Kendimodam.com‘daki alışveriş seçeneklerinden bazıları…

Nihle Pardesü Modelleri

Tesettür markalarından Nihle Giyim‘in yeni sezon yazlık pardesü ve kap modellerinde 99.90 TL‘den başlayan fiyat avantajları devam ediyor.

Vivezza Ferace Modelleri

Ürettiği pardesü, ferace ve tesettür elbise modelleriyle beğeni kazanan Vivezza marka ürünler 99.90 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Şal Modelleri

Her renk ve çeşit yazlık şallar 19.90 TL‘den,

Tuana Elbise Modelleri

Tuana Giyim‘in bluz, elbise, tunik ve gömlek ürünleri 39,90 TL‘den,

Sevilen marka FLZ‘nin elbise, etek ve gömlekleri 59,90 TL‘den başlayan fiyatlar ve Axess, Bonus, Maximum, World ve Card Finans sahiplerine de peşin fiyatına 3 taksitle satışa sunuluyor. Üstelik anlaşmalı bankalarda taksit imkanı 12’ye kadar çıkabiliyor.

Eğer sizde keyifli ve hesaplı bir bayram alışverişi planlıyorsanız, Kendimodam.com’a mutlaka göz atmalısınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir