Kendimodam.com’da Açılışa Özel %15 İndirim

Kendimodam.com’da Açılışa Özel %15 İndirim

Kendimodam.com En Yeni Tesettür Alışveriş Sitesi

İnternetten alışverişin popüleritesini giderek arttırdığı bu günlerde yeni açılan online alışveriş sitelerini keşfederek sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Kendimodam.com‘un diğer online alışveriş sitelerinden farkı 20 yıllık bir mağazacılık deneyiminin ardından açılmış olması, bu tecrübe hem ürün çeşitliliğine hem de fiyatlara oldukça olumlu yansıyor. Sitede özellikle seçkin tesettür giyim markalarının en popüler ve farklı modellerini çok özel fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kendimodam.com'da Çeşit Çeşit Ürünler Mevcut

Günlük kullanıma uygun giyim modellerinden abiye modellerine, feracelerden şal ve eşarplara, dış giyim ürünlerinden pardesü kap ve tuniklere bir çok farklı kategoride çok çeşitli ürünlere ulaşabileceğiniz Kendimodam.com‘da güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için gerekli tüm önlemlerde alınmış. Online alışverişin olmazsa olmazlarından olan iade ve değişim garantisi, kapıda ödeme seçeneği ve bir çok kredi kartına taksitli satış sitenin öne çıkan diğer özelliklerinden. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücretsiz.

AÇILIŞA ÖZEL %15 İNDİRİM FIRSATI

Kendimodam.com‘da açılışa özel tüm ürünlerde %15 indirim fırsatı söz konusu, size tavsiyemiz açılışa özel bu indirim fırsatını kaçırmamanız.

%15 ekstra indirim kazanmak için kullanacağınız kupon kodu 5U2UK095BP dir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir