Kayra’nın En Yenisi; Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Kayra’nın En Yenisi;  Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Kayra’nın En Yenisi; Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Değişen kış şartları ve alışveriş alışkanlıklarının yanında, yükselen beklentiler, gençleşen tasarımlarla birleştiğinde; Kayra’nın sonbahar kış için özel olarak hazırladığı parka koleksiyonunun içeriği merak uyandırıyor. Marka kış giyiminin “güncellenmiş versiyonu” olarak tanımladığı yeni kapsül koleksiyonunun sektördeki büyük boşluğu dolduracak nitelikte olduğunu belirtiyor.

Özellikle ağır kış şartlarına karşı maksimum koruma sağlayan parkalar; Kayra yeni sezon koleksiyonunda daha modern ve spor versiyonlarla çeşitlendiriliyor. Çalışan kadınların ve özellikle öğrencilerin tüm kış boyunca; günün her saatinde rahatlıkla kullanmaları için farklı boy, renk ve desen seçeneklerine sahip koleksiyonda; suni kürk detaylar görmek de mümkün. Seçenekler arasında 120 cm uzunluğunda ve gerçek kaz tüyü dolgulu modeller de bulunuyor. Bunun yanında, hem parka hem de yelek olarak kullanılabilen, markayla özdeşleşmiş “dönüştürülebilir” parçalar da çok yönlü kullanılabilen seçenekler arasında.

Kayra’nın En Yenisi; Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Parkanın “oversize” ruhunu koruyarak; yeni formlar kattıklarını belirten marka; yeni kesimlerin yanı sıra ileri teknoloji ürünü yeni kumaşlara da koleksiyonda yer veriyor. Kayra, kullandıkları bu özel pamuklu kumaş sayesinde, hem ürünlerinin ısıtıcı özelliklerinin arttığını hem de seçkin ve alışılmışın dışında bir görünüm elde ettiklerini belirtiyor. Parkalarda dolgu malzemesi olarak kullanılan yüksek kalite gerçek kaz tüyü, markanın #incitmeden* politikası gereği yalnızca dönüştürülmüş tüylerden seçilmektedir. Ayrıcalıklı bir tasarım elde etmek için, görünüm ve kalite olarak gerçeğe en yakın suni kürkü kullandıklarını açıklayan firma, piyasadaki pek çok üreticiden bu anlamda sıyrılmış oluyor.

Kayra’nın En Yenisi; Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Kumaş ve dikiş kalitesiyle süresiz bir koleksiyon hazırladıklarını vurgulayan marka; ürünlerde kullanılan desenli astarlar ve renkli kürklerle aynı zamanda parkayı daha genç ve eğlenceli hale getiriyor. Özellikle genç kullanıcıların yoğun ilgi göstereceği yeni koleksiyon; kaban ve mantoya göre daha özgün, daha kullanışlı, daha rahat form alabilen ve çok daha spor olarak tanımlanıyor.

Kayra’nın En Yenisi; Yüksek Kalite, Özel Tasarım “Parka” Kapsül Koleksiyonu

Kışı sıcacık geçirmen için sana bu özel, suya dayanıklı, gerçek kaz tüyü dolgulu montu/mantoyu hazırladık. Bu montun/mantonun üretim aşamasında, hiçbir canlıya zarar verilmediğinden emin olmak için yalnızca bizzat denetlediğimiz tedarikçilerle çalıştık. Kullandığımız tüm kaz tüyü, gıda endüstrisinin yan ürünü olarak ortaya çıkan tüylerden dönüştürüldü ve sana ulaştı. Canlı yolum yapılmadığına dair resmi kuruluşlarca onaylı sertifikası bulunmayan hiçbir tedarikçi ile çalışmadığımızı ve gelecekte de asla çalışmayacağımızı bilmeni istedik…

Hassasiyetini anlıyor ve paylaşıyoruz… #incitmeden ; sadece gerektiği kadarını, en doğru şekilde alıyor, doğanın olanı doğaya emanet ediyoruz…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir