Kayra’da Sezon Heyecanı Hiç Bitmiyor

Kayra’da Sezon Heyecanı Hiç Bitmiyor

Kayra 2015 Kareli Etek Modeli

Kayra 2015 Kış Koleksiyonu

Kayra her sezonda farklı koleksiyonlarla karşımıza çıkarak, sezon heyecanını hiç yitirmememizi sağlayan markalardan. Kayra aynı zamanda tüm kadınlar arasında ölçülü giyimi kendine yakıştıran herkesi, yelpazesinde görmek isteyen bir firma.

Kayra 2015 Siyah Beyaz Çizgili Yelek Modeli

Kayra’nın bu sezondaki tüm koleksiyonları, bir anlamda kendisiyle yarışır bir tavır olarak da karşımıza çıkıyor.

Kayra 2015 Şal Yaka Manto Modeli

Kayra yeni sezon koleksiyon çekimlerini başarıyla gerçekleştirerek bizi Mardin sokaklarında bir gezintiye çıkarmıştı.

Kayra 2015 Manto ve Ceket Modeelleri

Sezon ortasına geldiğimiz şu günlerde yeni çekimlerle varlığını bir kez daha gösteren Kayra, modellerin aynı anda cepheden, arkadan ve yandan görüntüsünü bize yansıtırken, kadınların duygu ve düşüncelerindeki duruşların da yansımasını göstermekte.

Kayra 2015 Manto Modeli

Kayra Giyim yeni sezon kış koleksiyonu bir tema çerçevesinde olmasa da koleksiyondaki parçaların stil olarak bağımsız ve zamansız şıklığın en iyi gösterimlerini bize sunuyor.

Kayra 2015 Uzun Manto Modeli

Yünlü etekler, kaplar, kabanlar ve takımlar kendini sezonun soğuk kış günlerine kumaş dokularıyla meydan okuyacağını gösteriyor. Siyah mantoların yaka ve kol kenarlarındaki çizgili detaylar, minimal dokunuşların enerjik yorumuyla aynı zamanda da moderniteye de göz kırpıyor.

Kayra Kazayağı Desen Uzun Yelek Modeli

Kayra’nın bu koleksiyonda manto ve paltolardaki yenilik yaka, ön düğmeler, arka kısımdaki yapılan özel detaylarla birlikte, derilerin kullanılması, siyah klasik anlayışa vintage ekose kumaşların harmanlanması bir başka zerafeti de ifade ediyor.

Kayra 2015 Manto ve Kaban Modelleri

Son olarak pançoların şıklığı Kayra’ya ayrı bir farklılık kazandırıyor. Kayra yeni sezonda yeni çekimleriyle stil sahibi tüm kadınları heyecanlandırıyor.

Kayra 2015 Siyah Beyaz Manto Modeli

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir