Kayra Sonbahar-Kış Ürünleriyle 3 Farklı Kombin

Kayra Sonbahar-Kış Ürünleriyle 3 Farklı Kombin

Kayra Sonbahar Kış Modelleri

Sonbaharın serin rüzgarlarının, ani bastıran yağmurlarını çokça hissettiğimiz şu günlerde hepimizin kabuk değiştirmeye ihtiyacı var.

Geçtiğimiz aylarda 2015/16 sonbahar kış koleksiyonunu mercek altına aldığımız, tesettür giyim markalarından Kayra Giyim ürünleriyle 3 farklı kombin oluşturduk. Şimdi kendinize uygun parçayı seçin ve serin sonbahar günlerinde rahat edin.

Kayra Sonbahar Kış Modelleri

Hafta Sonu Rahatlığı

Hafta sonlarında rahat ve sportif parçalara ağırlık vererek tüm haftanın stresini üzerinizden atmak için konforlu bir seçim yapabilirsiniz. Hafta sonu doğa gezileri ya da arkadaşlarınızla bir araya gelmek istediğiniz de Kayra cepli gri kap imdadınıza yetişebilir.

Modanisa Sonbahar Kombinleri 2015

Cepli Gri Kap: Kayra – Satın Al

Sonbahar günlerinde hiç çekinmeden üzerinize alabileceğimiz parça nedir derseniz cevabımız elbette yumuşacık bir kumaşa sahip kap olur. Kareli deseni, rengi ve dokusuyla içinizi ısıtacak kap ile kombinleyeceğiniz diğer parçaların sade ve göz yormamasına özen gösterin.

Kayra Sonbahar Kış Modelleri

Desenli Elbiselerin Tam Zamanı

Son dönemlerin en sevilen parçalarından olan uzun elbiseler romantik duruşlarıyla sonbaharın da vazgeçilmezi. Şimdilerde desenli halleriyle yepyeni bir forma bürünen elbiselere Kayra Giyim‘de farklı bir yorum katarak koleksiyonunda yer veriyor.

Modanisa Sonbahar Kombinleri 2015

Desenli Elbise: Kayra – Satın Al

Soyut desenli kumaşıyla farklı bir duruş sağlayan portakal rengi elbise, kloş kesimiyle romantik bir stil oluşturmanızı sağlıyor.Boydan gizli düğmeli elbiseyi, ister günlük kullanımda ister davet ve organizasyonlarda keyifle kullanabilirsiniz.

Kayra Sonbahar Kış Modelleri

Sonbahar Davetlerine Hazırlık

Sonbahar davetlerinde takım şıklığından vazgeçmeyin. Serin sonbahar günlerinde etek ve ceket takımlar şık bir ikili olmasının yanında içinizi de ısıtmak için birebir.

Modanisa Sonbahar Kombinleri 2015

Gül Desenli Takım: Kayra – Satın Al

Takım şıklığından yararlanmak aynı zamanda her iki parçanın farklı kombinlerde de kullanabilmek istiyorsanız Kayra gül işlemeli siyah takım tam da aradığınız ürün olabilir. Balık kesim etek ve kuyruklu kesim peplum bluzdan oluşan ikili takımı dolabınıza ekleyerek her davette şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir