Kayra Giyim 2012 Pardesü Modellerindeki Şıklık…

Kayra Giyim 2012 Pardesü Modellerindeki Şıklık…

Beklentisi yüksek, lider ve bilen…

Tasarımın, şıklığın, rahat ve spor giyimin keyfine varan Kayra Kadını…

Kayra; muhafazakâr, ilkeli, kalite beklentisi yüksek kadının vazgeçilmezi olmaya adaydır. Bayan giyim sektörünün öncü firması KAYRA, Ankara merkezli olarak 1982’den beri değişik alanlarda faaliyette bulunmaktadır.

1992’de bayan manto, kaban ve pardesü üretimiyle konfeksiyon sahasında da çalışmaya başlayan aile, 1998 yılında KAYRA TEKSTİL markasıyla takım, etek,tunik,gömlek, pantolon, ceket, manto, kaban ve pardesü üretimi kararıyla ürün yelpazesini genişletmiştir.

KAYRA 2012 Modern Yansımalar Koleksiyonu’ndan V1842 Kap. 38 – 44 beden aralığında, kakao, göl yeşili , lacivert, siyah, kırmızı , pudra, vizon ve petrol tonlarında üretilmiştir.

Kayra Giyim 2012 Pardesü Modelleri


Yorumlar

“Kayra Giyim 2012 Pardesü Modellerindeki Şıklık…” için bir cevap

  1. sevim dedi ki:

    ben sizin markanız olan bir pardüse aldım sonbaharda 15gün giymeden çepleri dügme atı ve koltuk altı söküldü ve yırtıldı iyadesini istedim aldığim magaza geri iyade yapmadı tamir oldu 20gün sonra geri geldi fakat kış geldigi için ben o pardüseyi kaldırdım şimdi ilkbaharda giyiyimdiye çıkardım 1hafta giydim yine düğme altı ve kol altı yırtıldı 120tl verdim 120gün giyemedim ben neyapıcam ben eskişehirde yaşıyorum taksim mağazasından aldım geri iyade etmek istiyorum sorun çıkarırlarmı çıkarırlarsa tüketici haklarına gitcem kısaca kayra markalı bir ürün aldım hiç hemdehiç memnun kalmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir