Kayra Giyim 2012-2013 Dersaadet Koleksiyonu

Kayra Giyim 2012-2013 Dersaadet Koleksiyonu

Kayra-2012-2013-Sonbahar-Kış-Modelleri

Kayra Giyim 2012-2013 Sonbahar Kış Dersaadet Koleksiyonu

2012-2013 Sonbahar Kış için hazırlıklara çoktan başladık. Peki, yeni sezonun trendlerinden haberiniz var mı?

Zarafetin ve sadeliğin ön planda tutulduğu Kayra Giyim Dersaadet Koleksiyonu, zarif modelleri ve pastel tonlardan oluşan parçaları ile ‘bir hanımefendi’ görüntüsü yansıtıyor. 2012-2013 Sonbahar Kış sezonunda Kayra Giyim, geçmişten izler taşıyan bir koleksiyon sunuyor. Tesettür giyim modellerinde göz kamaştıran desenler, dokularla bu kış çok şık geçecek.

Tesettür giyimin lider markalarından biri olan Kayra Giyim’in yeni koleksiyonu, 70’lerin retro tavrı ve renk gamını göz alıcı bir üslupla sunuyor. Venedik kırmızısı, mor, siyah ve petrol tonlarının, metalik renkle birleşimi, sonbaharın en farklı akımını yaşatıyor.

Kayra Giyim 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Yorumlar

“Kayra Giyim 2012-2013 Dersaadet Koleksiyonu” için 2 cevap

  1. Mehtap Bal dedi ki:

    Kayra nın ürünleri,modelleri süper.Ama gelin görün ki ürünlere ulaşmak ne mümkün?Avrupa yakasında oturuyorum kayra ürünlerine ulaşabileceğim en yakın semt Fatih Eser de fakat o kadar yetersiz ki katalog ürünlerini soruyorum yok,dizideki ürünleri soruyorum yok,internetteki abiyeleri soruyorum onlar da yok e biz bu ürünlere nasıl ulaşacağız çok merak ediyorum.Keşke Filistin de mağaza açacağınıza İstanbul da bütün ürünlerinizin bir arada olduğu büyük bir mağaza açsaydınız.

  2. sevda dedi ki:

    Kayranin kapini aldim..görüntü süper ama kumasini begenmedim,hemen leke oluyor..yani istedigim gibi degil kumasi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir