Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Triko Takım - Kaban

Yeni renkleri, formları ve desenleri keşfedeceğiniz 2019-20 Sonbahar Kış sezonu başlıyor. Kayra‘da bu yepyeni sezona farklı dokuda kumaş ve renk birliktelikleri ile çok iddialı bir giriş yapıyor. Zarif ve güçlü olanı bir arada bulacağınız, alışılmışın dışında göz alıcı Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu sizi bekliyor.

Sonbaharın şehre dokunuşu ile birlikte yenilenen parçalar, tepeden tırnağa soft ve minimal tasarımlar, sokak modasına yön veren sıra dışı görünümler, enerjinizi yükseltecek renk ve desenler, çabasız şıklığa son dokunuşu yapacak aksesuarlar ve cesur detayları ile Kayra koleksiyonunu keşif için hazır mısınız?

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Desenli Pliseli Etek

Heyecan Verici Yeni Formlu Etekler

Pliseli eteklerin monoton imajını yerle bir eden desen ve renklerle özgür ruhunuzu serbest bırakacak stil yolculuğu başlıyor. Mevsimin renklerini takip eden koleksiyonda, her daim kusursuzu isteyenler için stil sahibi tavrından ve konforundan taviz vermeyen etekler göze çarpıyor.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Etek ve Bluz

Zarafetin Büyüsüne Yolculuk Başlasın

Yaka ve manşetleri detaylı, stil dozu yüksek payet ışıltısı ile büyüleyen parçalar, soft renklerle bütünleşerek tesettür kombinde dengeyi sağlıyor. Elbise, bluz ve tuniklerin kol ucu ile yakalarında ki bu ışıltı etek ve pantolonların tamamına sirayet ederek özel günler için davetiye çıkarıyor.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Elbise ve Tulum

Tek Parçada Şıklık İle Devam Etsin

Zarafet ve sadeliğin ahenkli dansına şahitlik edeceğiniz naif siluetler ve yine payetin doğal ışıltısı, etkileyici desenlerin modern tavrıyla birleşerek sonbahar-kış davetlerinde eşsiz bir görünüme kavuşturuyor. Koleksiyonda özel bir yere sahip olan çizgili zincir detaylı tulum ve payetli desenli elbise Kayra farkıyla tek parçada şıklık yarışında galibiyete götürüyor.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Elbise - Manto

Özenli ve Ölçülü Duruş

Kayra’nın yeni koleksiyonunda en sade tasarımlar bile ihtişamlı görünümlere dönüşüyor. Markanın lila tonlarında payet detaylı desenli elbise ile krem rengi kuşaklı kaşe kaban kombini hem ihtişamlı görünüm hem de özenli ve ölçülü bir duruş sergiliyor.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Ekose Ceket -Pantolon

Zarif ve Güçlü Olana Yer Açın

Çizgilerin özgün ve sıra dışı havasını yakalayacak blazer ceket ve pantolonlar da Kayra’da. Renkleri ile dinginliği yükselten, küçük dokunuşlarla kombinlere cool bir duruş katan zarif olduğu kadar güçlü görünen bu takımlara dolabınızda yer açın.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Düşük Kol Panço ve Şal

Yeni Siluetleri Keşfedin

Mevsimin hit parçası panço ve kabanlara farklı bir yorum katan Kayra bu sezon da sıradanlıktan çok uzaklaşıyor. İşte zamanın ötesinde bir görünüm için yenilenen koleksiyondan dikkat çeken diğer parçalar…

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir