Kayra Giyim 2016/2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Kayra Giyim 2016/2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Kayra 2016/2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Kayra İle Hikayeler İpeğe Taşınıyor

Aksesuar koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Kayra Giyim, her sezon yeni modellerin heyecanıyla birlikte yeni hikayelerin de heyecanını yaşıyor.

Cennet bahçeleri, Minyatür ve İpekyolu’ndan sonra Sahra koleksiyonuyla şehirler üzerinde kervanlarını gezdirmeye devam ediyor ve Afrika Kıtası üzerinde Mısır’dan Tunus’a, Tanzanya’dan Fas’a İslamiyetin yayıldığı coğrafyanın hikayesini ipeğe taşıyor…

Kayra 2016-2017 Eşarp Koleksiyonu

Aksesuar tasarımlarında yazdığı hikayeleri ipeğe taşıyarak moda dünyasındaki klişelerin dışına çıkan Kayra, Sahra koleksiyonunda Hicret’ten hemen sonra Müslümanların İslamın nuru ile aydınlatma yarışına girdiği Afrika Kıtasını pastel tonlar ve desenlerin birlikteliğiyle sergileyerek takipçilerini büyüleyecek nitelikte tasarımlar sunuyor.

Kayra 2016-17 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndaki eşarp modelleri tekstil hikayeleri yansıtan tasarımları ile yeni sezonda moda severlerin karşısına çıkıyor.

Türkiye’nin yanı sıra otuza yakın ülkede, yaklaşık 300 ayrı noktada satışa sunulan Kayra Giyim, ayrıca online satış mağazasından incelemek ve satın almak da mümkün.

Kayra 2016/2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir