Kayra 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri

Kayra 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Kayra, kendini tesettür giyimde kanıtlayan muhafazakar kadınların da beğenisini kazanan firmalardan birisi. Kayra 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndaki pardesü modelleri ile bu sezon mütedeyyin hanımlar arasında adından çok söz ettireceğe benziyor. Dış giyimde zengin bir seçenek sunan Kayra, özellikle şık detaylarla karşımıza çıkıyor.

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Pardesülerde detay şıklığı…

Biz kadınlar detayı severiz! Bir düğmenin bile elbiseye kattığı değeri fark ederiz. Tasarımcılar için detaylar bir modelde çok önemlidir. Kayra, koleksiyonlarında detay şıklığı ile her zaman bir adım önde olan firmalar arasında. Kayra yeni sezon pardesü modellerinde detaylar zerafet olarak ortaya çıkmakta. Baharın ve yazın enerjisini şık modeller eşliğinde geçirmek isteyenler için Kayra pardesü modellerini görmelerini, özellikle öneriyoruz.

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Modellerdeki kesimler dikkat çekiyor

Kayra 2014 İlkbahar Yaz pardesü modellerindeki farklılıklar, öncelikle kesim olarak dikkat çekiyor. Asimetrik kesim modeller, yine bu sezon Kayra pardesü koleksiyonunda önemli bir yere sahip. Pardesülerdeki kol detayları dikkat çeken unsurlar arasında.

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Renk bakımından pastel ağırlıklı bir koleksiyon olup, ana renkler az da olsa tercih edilmiştir. Klasik yakalar, sade unsurlar ayrıca bir vintage havasını da vermekle birlikte, modernize edilen çizgiler, bir hanımefendi için gizli bir endam oluşturmaktadır.

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Her zevke uygun modeller

Kayra‘nın bu koleksiyondaki diğer bir özelliği ise, entelektüel kadınların statüsüne, çalışan, üniversiteli ve orta sınıfı da dikkate alan ev hanımlarının da zevklerine hitap eden bir yönünün de olduğunu söyleyebiliriz. Herkes bu koleksiyonda kendi zevkine göre muhakkak bir pardesü bulabilir.

Kayra Pardesü Modelleri 2014

Unutmadan hatırlatalım, Kayra‘nın tüm bu ürünlerini kendi online satış sitesinden satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir