Kasım Ayına Özel 7 Kışa Hazırlık Kombini

Kasım Ayına Özel 7 Kışa Hazırlık Kombini

Elif Doğan HE-QA Etek ve Sweat Kombini

Kasım ayında güneşli günlerin son demlerini yaşarken bir yandan da kışa hazırlanıyoruz. Ilık kombinlere imkan tanıyan incecik trikolardan akşam soğuklarına karşı gardını alan dış giyim parçalarına kadar her detay aklımızda. Gelin şimdilerde olduğu gibi yağmurda çamurda bile keyifle giyeceğiniz 7 farklı tesettür kombin stilini keşfedin.

Hülya Aslan: Mizalle Ekose Desenli Takım

Hülya Aslan: Ekose Desenli Takım – Mizalle

Renkli Ekose Takımlarla Retro Görünüm

2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarının belki de en sevilen deseni ekoseler oldu. Renkli görünümleriyle gönülleri çelen bu desen, retro havasıyla da stillere yeni bir soluk getirdi. Hülya Aslan’ın Mizalle markasından tercih ettiği ekose desenli takım kombininde de bu stilin retro havasını göreceksiniz. Kasım ayının ılık günlerinde bir başına, kışın soğuk günlerinde paltolarla eşleşecek ekose takımlardan biri de sizin olmalı.

Aybüke Nur Demirci Kuaybe Gider Elbise - Allday Süveter

Aybüke Nur Demirci: Elbise-Kuaybe Gider  /  Süveter-Allday

Geçmişten Çıkıp Gelen Yelekler

Büyükannelerin ya da babaların dolaplarını karıştırmakta fayda var. Çünkü bu sezon onların stillerinden rol çalan yepyeni bir modamız var: Süveter ve yelekler… Yünlü elbiselerin üzerine ya da beyaz salaş gömleklerle, her haliyle bohem bir stilin anahtarı olan bu parçalar, ılık sonbahar günlerinin de en sevilen parçası. Şimdilik bir başına ısı dengesini sağlayan süveter ve yelekler, soğuk günlerle de üzerine sadece bir kaban isteyecek. Aybüke Nur Demirci’nin de kasım ayı stilinde Kuaybe Gider‘den tercih ettiği elbisenin üzerine Allday Charm markasına ait süveteri kombinlendiğini göreceksiniz.

Betül Gedik: Aybike Tekstil Kadife Takım

Betül Gedik: Kadife Takım – Aybike Tekstil

Sokak Stilinde Kadife Takımlar

Kadife takımlar hiç bu kadar moda olmamıştı! Özellikle ceket ve pantolon takımlarının klasikliğini bohem bir stile dönüştüren bu doku, kasım ayının rengi “tarçın” ile kendine hayran bırakıyor. Betül Gedik’in Aybike Tekstil‘den seçtiği ikili de buna en iyi örnek. Ayrıca, kışın soğuk günlerinde kadife takımları paltolarla bir araya getirmek iyi bir fikir olacak.

Elif Doğan He-Qa Dalgıç Trençkot ve H&M Deri Etek

He-Qa Trençkot

Deri Eteklerin Yükselen Gücü

2019/20 sonbahar – kış sezonunda tesettürlü kadının stiline hızlı bir giriş yapan deri etekler, hiç olmadığı kadar popüler. Öyle güçlü adımlarla kombinlere dahil oluyor ki, bu akıma kapılmamak elde değil. Aynı Elif Doğan’ın kombininde yer alan H&M marka deri eteğin kendine hayran bıraktığı gibi… Şimdilerde Esra Keskin Demir tasarımı He-Qa marka trençkot ile bir araya gelen bu havalı parça, kışın soğuklarında kaşe kabanlarla eşleşecek.

Elif Küçüksarı: Hülya İnce Kareli Etek ve Benin Siyah Triko Tunik Kombini

Benin Triko Tunik

Karanlık Stilde Etek & Kazak İkilisi

Yeni sezonda eforsuz kombinler yapmaya imkan tanıyan etek ve kazak ikilisi, kışa hazırlık için en iyi seçeneklerden biri oluyor. Simsiyah giyinmek için hiçbir engelin kalmadığı soğuk günlerde, bu karanlık stilin etkisine kapılıp gitmemek olmaz. Elif Küçüksarı’nın Hülya İnce markasına ait etek ve Benin siyah kazak ile yaptığı salaş ama güçlü bu kombinde olduğu gibi, siz de kasım ayını konforlu bir akımla geçirebilirsiniz.

Sena Sever: Manuka Oversize Hırka Kombini

Sena Sever: Hırka – Manuka

Hırkalarla Renk Oyunları

Kasım ayının en işe yarar parçası hiç şüphesiz hırkalar oluyor. Şimdilik tek başına kışın paltolarla kombinlenmek için dolaplarda yer alan bu parçaları, cool bir havaya sokmak için renk oyunları oynamalısınız. Baştan aşağı ton sür ton bir kombin yaparken hırkanın içine tercih edeceğiniz kontrast tonlu bir parça sizi şık göstermek için yetecek. Sena Sever’in Manuka kombininde baştan aşağı kahve tonlarını kullanırken kırmızıyla zıt bir uyum yakalayıp aksesuarlarla güçlendirdiği stilindeki gibi…

Büşra Köse Touche Official Trençkot Kombini

Büşra Köse  Trençkot – Touche

Salaş, Sportif ve İkonik

Yüksek modanın rüzgarına kapılmak isteyen özgür ruhlu kadınların yeni sezondaki stilinde salaş ve sportif parçalar baş rol oynuyor. Beyaz bir eşofman takımı ile eşleşecek Touche marka maksi boy salaş bir trençkotun gücünü kimse inkar edemez. Büşra Köse’nin de kombininde tercih ettiği bu görünüm, beyazın gücünün yanı sıra spor ayakkabılar ve çapraz spor çantalarla güçleniyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir