Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Karaca Giyim 2013 Eşarp Koleksiyonu

Karaca Giyim 2013 Eşarp Koleksiyonu

Karaca Eşarp Modelleri 2013

İpek eşarp, yıllarca tüm sezonların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Karaca Eşarp, her sezon en şık eşarp modelleriyle, harika parçaları hanımların beğenisine sunuyor. Karaca 2013 eşarp koleksiyonu ise yaz kış demeden tüm popüleritesi ile kullanabileceğiniz özel tasarımlarla dolu.

Karaca Eşarp Modelleri 2013

İpek eşarp modelleri biz hanımlar için her yerde şıklığın ve stil sahibi olmanın en önemli parçası. Şık ve minimal formlardaki kombin tercihlerimizde, hareketli ve enerjik desen seçenekleri sunan ipek eşarp modellerini tercih ederiz. Karaca Eşarp, eşarp modelleri ile kusursuz tasarım anlayışını gözler önüne seriyor.

Karaca Eşarp Modelleri 2013

Koleksiyonda ise en özel tasarımlar hanımların tercihi oluyor. Asimetrik ve puantiyenin monokram yansıması, paralel renk geçişleri ile tasarlanan zarif modeller, sezonun trendleri arasında olan floral desen ve leopar, Karaca 2013 eşarp koleksiyonunda öne çıkan parçalar arasında.

Karaca Eşarp Modelleri 2013

Bordo, siyah, ceviz yeşili, gold ve lacivert koleksiyonda enerjik modellerle bir şıklık sunuyor. Birçok farlı renk alternatifini ise Karaca Eşarp’ın yeni koleksiyonunda bulabilirsiniz. Çalışan hanımlar için vazgeçilmez tercih olan etek ceket takımlarla leopar ve floral desenli ipek eşarp kombinleri ise, bu sezonun trendleri arasında…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *