Kalın Parçalara Geçmeden Önce Denemeniz Gereken 5 Ceket Kombini

Kalın Parçalara Geçmeden Önce Denemeniz Gereken 5 Ceket Kombini

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Serin günlerden kışın soğuk havasına geçiş yapmadan önce sonbaharın tadını çıkarın. Kalın paltolara, yünlü dokulara geçiş yapmadan baharlık ceketler, cool tavırlarıyla kombinlere eşlik etsin. Blazer ceketler, denim tasarımlar, bomber ceketler, shearling ceketlerle deneme sürüşüne çıkın.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Etek Ceket: Fendi 2017 Sonbahar Kış

Pileli Etek & Blazer Ceket

Yılın en uzun ömür parçası pileli etekler oldu. Kendinden oldukça söz ettiren pileli etek tasarımları sonbaharın kabuğuna büründü. Deri görünümleri, kalın kumaşlarıyla ısıyı yükselten tasarımlar son sürüm blazer ceketlerle harika bir ikili oluşturdu. Pileli eteklerle uzun blazer ceketler orta ve uzun boylu kadınlara; yüksek bel pileli eteklerle kısa blazer ceketlerse kısa boylu kadınlara göz kırpıyor. Topuklu çizmelerle günün şıklığını zirveye çıkaran görünümle kış mevsimine adım atmadan önce sonbaharın serin günlerinde tadını çıkarmalısınız.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Ceket: Vivienne Westwood Anglomania

Kalem Etek & Bomber Ceket

Kombinlerde tek kelimeyle stili özetleyen parça “bomber”. Sokak görünümlerinde karşımıza çıkan bu yeni nesil parça, sağlam bir siluetin en cool parçası oluyor. Bomber ceketlerin en göz alıcı halleri ise yeni sezonda desenlerle kendini gösteriyor. Hem konforlu hem trend görünümüyle koleksiyonlarda yer bulan bomber ceketlerin güçlü havasına minimalist kalem etekler eşlik ediyor. Bu görünümü güçlendirecek parça ise kalın topuklu, bağcıklı botlar. Sonbaharın serin havalarında sıkıcı değil cool bir hava katmak istiyorsanız bu görünümle kombin şıklığını yükseltebilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Etek: Beymen 2017 Sonbahar Kış – 1395 TL
  • Ceket: Koton – 159.00 TL
  • Ayakkabı: MAX&Co. – 849 TL

Kloş Etek & Deri Ceket

Deri ceketin havalı görünümü coolluğun dozunu zirveye çıkarıyor. Güncel ve şık bir kombine deri ceket görünümünu uyarlamak içinse yardımcı parça kloş etekler oluyor. Yüksek bel kloş eteklerle, aynı hizada biten deri ceketler iyi bir ikili oluyor. Kış gelmeden deri ceketlerin tadını şıklıkla çıkarmak için kloş eteklerin havalı duruşlarından yardım almanız gerekiyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Ceket: Select Fashion 2017 Sonbahar Kış – 59.99 TL
  • Elbise: Madeline Thompson

Elbise & Salaş Ceket & Renkli Çorap

Sokakların en rahat parçası hiç şüphesiz minimal kesimlere sahip elbiseler. Bu sadeliğe destek sağlayacak en iyi ikili ise salaş ceketler. Normcore akımına şıklıkla uyum sağlayacak elbise ve salaş ceket kombinine eşlik edecek bir diğer parça ise hiç şüphesiz kendini açığa çıkaran renkli çoraplar olmalı. Yeni nesil cool görünüme adapte olacak elbise, salaş ceket ve çorap üçlüsüyle sonbaharın tadını çıkarma zamanı.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Denim Ceketlerle Sportif Görünüm

Sonbahar mevsiminin en sadık parçası denim ceketler oluyor. Yıllardır alışık olduğumuz bel hizasında biten denim ceketlerin boyları artık uzadıkça uzuyor. Bol pantolon ve sneaker kombinlerinde, elbiselerin üzerinde, kalem eteklerle beraber, kısacası her parçayla aynı cool’luğuyla bürünen denim ceketleri kombinlemek de bir o kadar kolay. Siz siz olun anahtar parça denim ceketleri dolaplara katıp, sonbahar bitmeden her parçanızla kombin yapmanın tadını çıkarın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir