Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kahveyi Tatlıdan Ayrı Düşünemeyenlere Özel Festival

Kahveyi Tatlıdan Ayrı Düşünemeyenlere Özel Festival

Bilkent Station Tatlı ve Kahve Festivali

Geleneksel Bilkent Station festivalleri tatlı bir sürprizle devam ediyor. Ankara’nın ilk ‪‎alışveriş merkezlerinden Bilkent Center’ın yeni yüzü Bilkent Station, 14-15-16 Ekimde şehrin ilk tatlı festivaline ev sahipliği yapacak. Kahveyi tatlıdan ayrı düşünemeyenler, yeni tatlı tariflerinin peşinden koşanlar ve yılın en tatlı günlerini yaşamak isteyenler bu festivalde buluşacak.

Geçtiğimiz mayıs ayında Ankara’yı kahveye doyuran Bilkent Station, bu kez şehrin ilk tatlı festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kahveyi tatlıdan ayrı düşünemeyen Ankaralılar için bu harika etkinlikte dünya tatları, geleneksel tatlar, sürprizler ve daha neler neler var…

Yılın en tatlı günlerini yaşamak isteyenlerin buluşacağı festivalde yeni tatlı tarifi arayışında olan kahve tutkunları tadı damaklarında kalan üç gün geçirecek.

Bilkent Station Tatlı ve Kahve Festivali

Festival Kapsamında Neler Var?

Müziğin de tatlı tatlı çalacağı festivalde çocuklara, gençlere ve ebeveynlere yönelik özel atölye çalışmalarının yanı sıra
çikolata, makaron, kuki ve küçük kek yapımı atölyeleri kurulacak. Yetenek yarışmaları ve tabi ki sürpriz hediyeler de Ankaralıları ve bu festival kapsamında Ankara’da olup katılanları bekliyor.

Bilkent Station Tatlı ve Kahve Festivali

Festivale Nasıl Katılabiliriz?

Tatlı festivali şehrin tüm tatlı insanlarıyla daha da keyifli olacak. Dinamizmi, renkleri, mimarisi, lezzet duraklarıyla Ankara’ya yeni bir soluk getiren Bilkent Station’daki bu festivale katılım ücreti günlük 20 TL, kombine 50 TL olarak belirlendi. Mutlu ve keyifli saatler geçirip, güzel anılar biriktireceğiniz Bilkent Station’da ki bu festivalde yerinizi hemen ayırtın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *