Kahveden Esinlenilerek Hazırlanan Kombinler

Kahveden Esinlenilerek Hazırlanan Kombinler

Sonbaharla birlikte kombinlerimizin renk ahenginde farklılıklar olur. Kremler, pembeler, bebek mavileri yerini siyahlara, yeşillere kahvelere bırakır. Sonbaharın sevilen tonlarından olan kahverengiye özel kombinleri, sizler için hazırladık. Birbirinden özel kombinlerimizde kahvenin her tonunu göreceksiniz.

Kahverengi Sonbahar Kombini

Kombin: Gömlek: Donna Karan, Ayakkabı: Nine West, Çanta: 3.1 Phillip Lim

Kahvenin en özel tonu taba

Bu sezon kahveler arasında en çok konuşulan ve sevilen renk taba oldu. Baskın özel tonu ile birçok kıyafette, çok şık bir görüntüyü de beraberinde getiriyor. Tabaları kahvelerle, ekrularla yeşillerle hatta zümrüt yeşilleriyle kombinleyebilirsiniz. Kombinimizdeki püsküllü yelek ise trendy görüntünün de adresi.

Kahverengi Uzun Hırka Kombini

Kombin: Etek: Rick Owens, Hırka: Essentiel, Şal: Kayra

Kahverengi esintili renkli hırkalar

Etek gömlek ikilisini hepimiz seviyoruz. Serin havalarla birlikte bu ikiliye eklenen hırkalar, şık bir görüntüyü de beraberinde getiriyor. Ekru gömlek, kahverengi etek kombinlerini, içinde kahve tonlarının bulunduğu şık hırkalarla tamamlayabilirsiniz. Renk bloklarının olduğu hırkaları özellikle tavsiye ediyoruz.

Kahverengi Tesettür Kombin

Kombin: Etek: Viyella, Hırka: Acne, Ayakkabı: Moonson

Açık kahvelerin naifliği

Her kahve tonunu seviyoruz. Ama açık kahve tonlarının yeri çok ayrı. Renk olarak bu ton kombinlendiğinde daha naif bir görüntüyü de sağlamakta. Kahvenin açık tonlarını diğer renklerle kombinlemek çok daha kolay. İster tonsürton ister kontrast renkler bu kombinlerde seçilebilir.

Kahverengi Kombinler

Kombin: Etek: Kathys, Kaban: Chicnova, Eşarp: Pierre Cardin

Her kahve tonu ayrı güzel

Canımız o gün kahverengiyi giymek istediğinde, dolabımızda bulunan tüm kahve tonlarını tek bir kombinde birleştirebiliriz. Biz de son kombinimizde bu ahengi yakalamak istedik. Hareketli eteğimizin zarafeti ile deri detaylı trikoyu ayrı sevdiğimizi söyleyebiliriz.

Sizler de bugün kahve tonlarını kombinlemeye ne dersiniz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir