Kahve Tadında, Kahverengi Zarif Bir Kombin

Kahve Tadında, Kahverengi Zarif Bir Kombin

Kahve Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Mevsimlerden sonbahar. Yaz günlerinin sıcaklığının arandığı, rengarenk kombinlerin özlem duyulduğu hüznün ve romantizmin mevsimi sonbahar. Ağaçların yeşil elbiselerinden sıyrılıp, kahverengi ve sarı tonlarına büründüğü, adeta yeryüzünün yazlık kıyafetlerini çıkartıp kışlık kıyafetlerini giydiği mevsimlerden sonbahar.

Bizler de bugün size sonbaharın renk armonisine uygun, kahverengi tonlarının hakim olduğu zarif bir kombin hazırladık. Dondup marka, kadife spor ve klasik kombinlerinizde kullanabileceğiniz açık kahve ceketi biz çok sevdik. Klasik formlarda olan bu ceketi, kahve tonları ile uyumlu tüm kumaş eteklerinizle kombinleyebilirsiniz. Kombinimizdeki açık kahve şık ceketi yoox.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sezon trendi olan ekose desen, birçok parçada karşımıza çıkmakta. Stella Jean marka kışlık ekose desenli etek modelini, üzerine tercih edebileceğiniz gömlek, triko ve zarif ceketlerinizde her zaman kombinleyebilirsiniz. Renk ne olursa olsun bu sezon ekose desenli eteklere gardıroplarınızda yer açmalısınız. Stella Jean marka bu şık eteği, farfetch.com online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

Kombinimizdeki diğer önemli parçalar ise, dış giyim tercihimizde Paul & Joe’nın klasik kesim trençkotu, Dsquared 2014 yeni sezon modeli olan zarif kahverengi botu ve Givency marka sezon trendleri arasında önemli bir yere sahip olan zincir saplı çantasını tercih ediyoruz. Sizler de kahve tadında, kahverengi şıklığında sonbahar mevsimine uygun şık kombinler yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir