Kafası Karışık Havalarda “Ne Giysem?” Derdine Son Verecek 5 Kurtarıcı Parça

Kafası Karışık Havalarda “Ne Giysem?” Derdine Son Verecek 5 Kurtarıcı Parça

Pure Giyim Trençkot ve Etek-Almarwah Black Beyaz Gömlek Modeli

Bir güneşli bir bulutlu, öğleni sıcak akşamı serin havalarla “Merhaba sonbahar!”. Kafası bu kadar karışık günlerde de ne giysem sorusu iyice dert oluyor. Tam da böyle zamanlar için sezonun trendlerini de peşinde sürükleyen kurtarıcı parçaları derledik. Gelin dolapların başında vakit kaybetmeden süper kahraman gibi imdada yetişecek hem ikonik hem ‘olmazsa olmazlara’ göz atın.

Kefta Design Bej Kemer Detaylı Trençkot

Bej Trençkot – Kefta: Satın Al

Havalı Stillerin Değişmeyen Kuralı: Bej Renk Trençkot

Her sezonda stilin kuralları yeniden yazılırken değişmeyen tek bir şey var: Bej trençkot. Her renge ama her renge uyum sağlamasıyla kendine hayran bırakan bu parçanın tek sihirli yanı da bu değil. Konforlu tamamlayıcılarla sportif; şık eşleşmelerle de ikonik olmayı başarıyorlar. Havalı duruşları, parizyen tavırlarıyla sokağın ‘en’i olmayı başaran trençkotlar, serin günlerde ısı dengesini sağlayan değerli parça.

Beha Tesettür Haki Gizli Fermuarlı Pardesü

Haki Pardesü – Beha Tesettür: Satın Al

Tesettürlü Kadının Sihirli Değneği: Giy – Çık Pardösü

Geçtiğimiz sezonlarda XL görünümleriyle karşımıza çıkan dış giyim modelleri, yeni sezonda biraz daha forma kavuşuyor. Bel vurgusunun öne çıktığı pardösüler, tam anlamıyla bir elbiseye dönüşüyor. Pardösü mü elbise mi ayırt bile edilemeyecek tasarımlar tam da serin sonbahar günleri için. Alışverişe, arkadaşlarla kahve içmeye ya da kampüs stillerine uyum sağlayacak giy – çık parçalar, ne giysem derdine son verecek.

Benin Siyah Beli Lastikli Piliseli Etek

Plileli Etek – Benin: Satın Al

Yatırımlık Parça: Mikro Pileli Etek

Yaz – kış her mevsimde gardıropların sihirli parçası pileli etekler oldu. Geçtiğimiz kışın hatta yazın ardından şimdilerde dünya modasının gündemin olan tasarımlar sonbaharın da kurtarıcısı. Her hava şartına göre eşleşmeye hazır olan etekler; soğuk günlerde triko kazaklar, serin günlerde ceketlerle bir arada. Toprak tonlarıyla her stile uyarlanabilen etekler, kimi zaman metalik ışıltılarıyla kimi zamansa deri dokularıyla fark yakalıyor.

Refka Bordo Yarasa Kollu Triko Elbise Tunik

Bordo Elbise – Refka: Satın Al

Serin Havaların Ilık Stilleri: Triko Elbise

Hava bir güneşli bir bulutlu, bir serin bir sıcak. Tam da böyle zamanlar için sezonda incecik dokunan triko elbiseler imdada yetişecek. Her mekanın ve zamanın parçası olmayı başaran bu tasarımlarla stil oyunları oynamak da çok zevkli. Sneaker & sırt çantası & yağmurluk eşleşmesiyle hafta sonuna, kampüse ya da alışverişe; bootie & el çantasıyla & deri ceket ile ofise, yemeğe ya da arkadaşlarla buluşmaya… Kısacası bir araya geldiği her parçayla farklı bir havayı yakalamayı başaran triko elbiseleri kombinlerken giyinmek dert olmayacak.

Refka Zümrüt Doğal Kumaşlı Kap & Tulum İkili Takım

Zümrüt Tulum – Refka: Satın Al

Modern Zamanın Stil Formülü: Tulum

Son günlerde dolapların anahtar parçası olmayı başaran ikonik parçalardan biri de tulum. Hava ister karanlık olsun ister güneşli, onun modu hep aynı. Hem ne giysem derdine son verecek hem de şıklığı tek kalemde sağlayacak parçaları kombinlemek oldukça kolay. Tulum olduğunu bile anlayamayacağınız bolluktaki parçalar elbise edasında süzülürken çizmeler, bootie’ler, sivri burun mule ayakkabılarla oldukça iyi görünümler yakalamayı başarıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir