İyimser Parçalarla Güzel Günlere Hazırlık Başladı!

İyimser Parçalarla Güzel Günlere Hazırlık Başladı!

2020 Tesettür Giyim Modelleri

Zorlu günlerin üstesinden gelmeye başladığımız şu günlerde 2020 yazına doğanın iyimser tonlarıyla güzel günler için hazırlık yapıyoruz!

Umudumuzu hiç kaybetmedik Evde Kaldık, şimdi ise motivasyonumuzu yüksek tutup en keyifli parçalarla dışarıda keyifle vakit geçirebileceğimiz günlerin hayalini kuruyor, planlarını yapmaya başlıyoruz. Üstelik markaların bu zorlu sürece özel indirimlerinden yararlanarak gardıroplarımıza yepyeni bir soluk getiriyoruz.

Kahverengi Salaş Tunik Kombini

Toprak Tonları İle İki Farklı Sen

Toprağa ayak basmayalı, dokunmayalı uzun zaman oldu. Bahar boyunca uzanamadığımız toprağa yaz mevsiminde çok daha fazla ihtiyacımız olacak. Vücutlarımızda biriken enerjiyi toprağa vermek için sabırsızlanıyoruz. Toprağın bu ruha dinginlik veren iyimser tonu ile güzel günler için hazırlık yapıyoruz! Üstelik bu kombini dilerseniz topuklularla dilerseniz spor ayakkabı ile serbest! Peki siz hangisisiniz?

2020 Tesettür Kombin

İyimser ve Dingin Açık Su Yeşili

Tazelik hissi uyandıran ve yaşamın yenileyici rengi olan yeşilin en iyimser tonu açık su yeşili ile güzel günlere bir adım daha yaklaşıyoruz.Yeşilin en iyi yaz ekürisi ise beyaz oluyor! Bu yaz bu iyileştirici tonlarla doğaya ve yeniden eski yaşamımıza merhaba demek için can atıyoruz.

Siyah Uzun Yelek Kombin

Yaz Karalarının Şık Yüzü

2020 yazı siyah renginin yazı olacağını daha önce defalarca söylemiştik. Bu yüzden 2020 yazını siyah parçalarla beklemekten daha iyi fikri olan var mı? Her zaman asil ve kurtarıcı olan siyahı bu yaz çok daha fazla kullanacağımıza göre şimdiden yatırım yapıp, tüm yaz kullanmanın keyfine varabiliriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir