İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde, bambaşka tarzda ve konseptte mekanlar birbiri ardına açılmaya devam ediyor. Yeni tatlar denemek ve farklı mekanlar keşfetmek isteyenlere ise adeta gün doğuyor. Böylesine hareketli ve her an canlı olan şehrin en güzel mekanlarını keşfetmek de bize düşüyor! İşte İstanbul’un yeni açılan gözde mekanları

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Evvel Türk Mutfağı

İstanbul’un merkezi noktalarından bir tanesi olan Levent’te açılmış mekan, oldukça geniş bir menüyle konuklarını ağırlıyor. Steakler, Anadolu yemekleri, zeytinyağlılar, pideler ve kebaplar bu mekanın menüsünde bulabileceğiniz lezzetlerden yalnızca birkaçı. Bir hayli geniş bir mekanda hizmet veren işletme, şık sunumları ve leziz tatlarıyla da göz dolduruyor. Henüz yeni açılmış bir mekan olmasına rağmen, şimdiden daimi ziyaretçiler kazanmış bulunuyor.

Evvel Türk Mutfağı İletişim:

 • Adres: Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:138, Beşiktaş/İstanbul
 • Tel: (0212) 507 00 00

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Buğ Lounge

Rumeli fenerinde manzaraya doyacağınız yepyeni bir yer açıldı: Buğ Lounge. İlgili ve güler yüzlü işletme sahipleri ve çalışanları ile, zengin ve lezzetli menüsü ile ve sakin ortamıyla günün her saatinde gidilebilecek ve kesinlikle bağımlılık yapacak mekanlardan bir tanesi.

Buğ Lounge İletişim:

 • Adres: Maden Mahallesi, Rumeli Feneri Caddesi, No:17, Sarıyer/İstanbul
 • Tel: (0212) 342 32 22

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Harbour 360

İstanbul Kalamış’ın yepyeni ve bir hayli şık mekanı Harbour 360, zengin ve leziz menüsüyle ziyaretçilerinden tam not alan bir yer. Geniş ve ferah bir alanda hizmet veren mekan, rahatça yemeğinizi yiyebileceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer. Böylesi bir mekana göre fiyatlarının da makul olduğunu belirtmeliyiz.

Harbour 360 İletişim:

 • Adres: Zühtüpaşa Mahallesi, Reşitpaşa Sokak, No:44, Kadıköy/İstanbul
 • Tel: (0216) 357 06 06

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Göçmen Börekçisi-Eminönü

Tadına doyulmaz böreklerin yeni lokasyonu artık Eminönü. Semtte merkezi bir konumda bulunan ve lezzetli börekleriyle yiyenlerin gönlünde taht kuran bir mekan burası. Uygun fiyatları ve ilgili çalışanlarıyla da yeni açılmış olmasına rağmen kısa sürede daimi ziyaretçiler kazanan yerlerden.

Göçmen Börekçisi-Eminönü İletişim:

 • Adres: Rüstempaşa Mahallesi, Asmaaltı Caddesi, Kızılhan Sokak, Fatih/İstanbul
 • Tel: (0212) 512 65 61

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Lotus Cafe & Shop

Balat’ta yeni açılmış şirin mi şirin bir mekan burası. Güzel kahvaltısı ve ev yapımı tatlı kurabiyeleriyle hafta sonu kaçamaklarının yeni adresi olacağa benzeyen işletme, çeşitli kahve ve tatlılarıyla da ziyaretçilerini kendisine bağlamayı başarıyor. Abartısız fiyatlar, sevimli iç tasarım ve lezzetli menüsüyle arkadaş buluşmalarının da vazgeçilmez adreslerinden birisi olmaya şimdiden aday.

Lotus Cafe & Shop İletişim:

 • Adres: Balat Mahallesi, Vodina Caddesi, No:58, Fatih/istanbul
 • Tel: (0535) 976 29 82

İstanbul’un Yeni Açılan Gözde Mekanları

Hayali Hacivat

70’ler ve 80’ler nostaljisi sevenler, hem merkezi hem de sakin bir yerde bir şeyler yiyip-içmek için fırsat arayanlar için biçilmiş kaftan Beşiktaş’taki Hayali Hacivat. Özellikle İrmikli suflesiyle gönüllere taht kuran mekan, alt katındaki sahne sanatları için ayrılmış alanda da çeşitli oyunlara ev sahipliği yapıyor.

Hayali Hacivat İletişim:

 • Adres: Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Yeniyol Sokak, No:9A-B, Beşiktaş/İstanbul
 • Tel: (0542) 531 60 34

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir