Yeşiltopuklar Online Alışveriş

İstanbul “Bi Kahve” Molası Veriyor

İstanbul “Bi Kahve” Molası Veriyor

İstanbul Kahve Festivali

İstanbul Kahve Festivali, üçüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, turna yemişli (cranberry) ve pikan cevizli kahve eşleşmelerinin de yer alacağı festival 6-9 Ekim tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta.

Sonbahar geldi, okullar açıldı, herkes şehre döndü. 6-9 Ekim tarihleri arasında Küçükçiftlik’te herkesi buluşturacak İstanbul Kahve Festivali “bir kahve molası” için güzel bir fırsat sunuyor. Dört gün boyunca dünyanın farklı kahve lezzetlerine ve kahve eşleşmelerine yer verilecek Kahve Festivali’nde her damak tadına hitap eden lezzetler mevcut.

İstanbul Kahve Festivali

Kahvenizi nasıl eşleştirirsiniz?

Farklı tatları buluşturan eşleşmeleriyle İstanbul Kahve Festivali’ndeki kahveleri de pikan cevizli ve turna yemişli (cranberry) lezzetlerle taçlandıran Yeme İçme İşleri, her damak tadına uygun bir seçenek sunuyor. Sütlü, kremalı hafif kahve tercih edenlere özel pikan cevizli bitter çikolata ve turna yemişli yulaflı kurabiyeler kahve lezzetine keyif katıyor. Bunun yanında, filtre kahveciler için özenle hazırlanan pikan cevizli ve turna yemişli biskottiler, espresso sevenlere özel turna yemişli buğday salatası mevcut. İlle de “sert kahve” isteyen damaklara pikan cevizli keçi peynirli ekmek ve soğuk kahveciler için de üç farklı peynirle ve ballı hardalla süslenen pikan cevizli ekmekler ikram ediliyor.

İstanbul Kahve Festivali’nde buluşalım

Herkesin bir molaya ihtiyacı var. Güzel bir kahve ve leziz eşiyle İstanbul Kahve Festivalinde bir mola vermeye ne dersiniz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *