İslami Tur Acentası Burnaz Tur İle Bolu Yedigöller Turu

İslami Tur Acentası Burnaz Tur İle Bolu Yedigöller Turu

Sonbaharın son günlerini yaşadığımız bu günler yedi gölleri ziyaret etmenin tam zamanı çünkü milyonlarca çeşit yaprağın binlerce farklı renge bürünüşünü bütün ihtişamıyla yalnızca sonbahar mevsiminde tanıklık etmeniz mümkün olmakta. Yedigöller’de doğanın ana renkleri olan sarı, kırmızı ve yeşilin inanılmaz bütünleşmesi karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Yedigöller‘de yapabileceğiniz o kadar çok değişik alternatif bulunmakta ki emin olun hangisini yapacağınız konuda çelişkide kalacaksınız. Dilerseniz Osmanlı mutfağının leziz yemeklerini tadabilir, dilerseniz sevgilinizle Abant gölü kıyısında romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz. Özellikle milli park bölgesi ormanın büyüsüne kapılmak için biçilmiş kaftan Yedigöller orman arazisi içinde Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Aşağı Göl ve Orta göl yer almakta en geniş yüzeye sahip Büyük Gölün derinliği 15 metreye kadar ulaşmakta.

Yedigöller Görmek İçin 3 Neden

1: Fotoğraf tutkunları için biçilmiş bir kaftandır Yedigöller sırf fotoğraf çekmek için bile gelinebilecek doğal güzelliklere sahiptir.

2: Tatili sadece yan gelip yatmak dinlenmek olarak düşünmeyenler için çeşitli alternatifler mevcut Yedigöller de örneğin yürüyüş parkurları maceracı yanınızı ortaya çıkarabilir.

3: Yedigöller de Off Road tutkunlarını memnun edecek birçok alternatif rota da bulunmakta.

BURNAZ TUR – BOLU YEDİGÖLLER TURU GÜNÜBİRLİK

Sabah saat 07:00’da Sıhhıye Atatürk Lisesi önünden hareket. Araç içerisinde poğaça ve içecek ikramları. Gerekli molalar sonrası Yedigöllere varış. Öğle yemeğinde barbekü. (Köfte – Tavuk – İçecek – Salata) Birbirinden farklı yükseklikte bulunan ve her biri birbiriyle bağlantılı olan yedi gölün gezilmesi. Akşam saatlerinde Ankara’ya hareket. Araç içerisinde kek ve içecek ikramı. Gerekli molalar sonrası Ankara’ya varış.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Klimalı lüks araçlarla ulaşım
  • Araçta sabah poğaça içecek, akşam kek ve içecek ikramları
  • Öğle yemeği barbekü (Köfte – Tavuk – Salata – İçecek)
  • Profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Kişisel harcamalar

ÜCRET 75 YTL

Yorumlar

“İslami Tur Acentası Burnaz Tur İle Bolu Yedigöller Turu” için bir cevap

  1. doğa ve ben dedi ki:

    çok gitmek istediğim bir yer yedi göller..fakat istanbul dan kalkan turlarınız yok mu..?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir