İslami Tatilin Yeni Rotası Marmaris

İslami Tatilin Yeni Rotası Marmaris

İslami Oteller

Yaz sıcakları bastırdıkça tatil planlarımızda yavaş yavaş şekillenmeye başladı. İşte tam bu nokta da YeşilTopuklar editörleri olarak, işinizi kolaylaştırmak için bu yaz tatilinizi en iyi şekilde geçireceğiniz yerleri ve otelleri araştırmaya başladık.

Tatil rotamızı Ege’nin incisi Marmaris‘ten çizmeye başlıyoruz… Muğla’nın gözde tatil merkezi henüz bozulmamış doğası ve eşsiz güzellikteki denizi ile tüm tatilcilerin ilgi odağında.

Doğal güzellikleri kadar tarihsel bir dokuyada sahip Marmaris’te artık muhafazakar tatil imkanı sunan başarılı otel ve tesislerde tatilcilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye başladı.

Hotel Mavi Deniz

Bizde daha önce değerlendirmesini yaptığımız mavi bayrak ödüllü Hotel Mavideniz ve size özel villalarda tatilinin tadını çıkaracağınız Villa Alya Butik Otel‘in bahara özel kampanyalarını ve yenilikleri duyuralım istedik.

Hotel Mavi Deniz

Erken rezervasyon avantajını kaçırmayın!

Biliyoruz! En keyifli tatil bütçenize uygun olan tatildir. Marmaris’in ilk muhafazakar villa oteli Alya ve mavi bayrak ödüllü Hotel Mavideniz‘de size aradığınız keyifli tatili uygun fiyatlarla sunuyor.

Hotel Mavi Deniz

Hotel Mavideniz‘de 22 Mayıs – 07 Haziran tarihlerinde yapacağınız rezervasyonlarda 4 gece 5 günlük konaklama kişi başı 365 TL. Üstelik bu fiyata 9 taksit imkanı da bulunuyor. 0-12 yaş çocuklara herhangi bir ücret ödenmemesi de özellikle aileler için büyük bir avantaj sağlıyor.

Ayrıca yine Mayıs ve Ramazan döneminde kişi başı 30€‘dan başlayan fiyatlarla, 6 gece kal 5 gece öde fırsatını kaçırmayın!

Rezervasyonunuzu hemen yaptırmak ve detaylı bilgi almak için 444 32 70‘i yada 0532 111 28 29‘u arayabilir veya www.hotelmavideniz.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Villa Alya Butik Otel

Kişiye özel villalarda tatilin keyfini çıkarın!

Muhteşem manzarasıyla doğanın içine gizlenmiş villalarda kişiye özel tatil imkanı sunan Villa Alya Butik Otel‘de 8 kişilik villalarda kişi başı 48 €‘ya sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil, özel plaj ve havuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Villa Alya Butik Otel

Rezervasyon ve bilgi için 444 32 70 veya 0532 111 28 29‘u arayabilir veya www.alyavillahotel.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Villa Alya Butik Otel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir