İş Dünyasında En Çok Tercih Edilen Parçalar

İş Dünyasında En Çok Tercih Edilen Parçalar

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Mesai saatlerinde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği parçalar, konforundan ödün vermeyen şık görünümer oluyor.

Sakin renklere, yalın kesimlere sahip kusursuz siluete kombinlerle pazartesi sendromu denen bir şey de kalmıyor. Farklı kombin oyunlarına açık, dolapların vazgeçilmezleri arasında olan parçaları ve tesettür kombin ilhamlarını şimdi hemen keşfedin!

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Elbise: Jamila – Satın Al

Siyah A Kesim Elbiseler Ofisin Vazgeçilmezi

Tesettürlü kadının dolaplarından eksik olmayan A kesim siyah elbiseler, ofis yaşamının vazgeçilmezi. Farklı kombin oyunlarına açık bu parça her renkle ve her parçayla şıklığını koruyor. Toplantı zamanları bir topukluyla şıklaşan, günün koşturmacasında düz taban ayakkabılarla rahat ettiren parçalar, her vücut tipine yakışan halleriyle de adeta baş tacı ediliyor. Modası asla geçmeyen bu parçayı, sezonun trend rengiyle kombinlemeyi de unutmamalısınız. 2018 sezonunda öne çıkan rugan kırmızı bootieler ya da beyaz deri topuklu ayakkabılarla modayı yakalayın.

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Etek-Ceket: Thom Browne

Favori Kombinin Parçaları: Ekose Etek – Ceket

Geçmişteki sıkıcı görünümünden sıyrılan etek ve ceketler, modern çizgisine kavuşuyor. Sezonun trendi ekoseyle buluşan yüksek bel etek ve ‘crop’ denilen tam bel oyumunda biten kısa ceketler harika bir ikili oluyor. Günlük koşturmacada etek – bluz ikilisiyle daha rahat edebilir; bir toplantı anında üzerinize alacağınız kırmızı ceketinizle tek adımla şıklığa kavuşabilirsiniz.

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Pantolon: Massimo Dutti

Pileli Pantolon Ofisin Yeni Trendi

Koleksiyonların en dikkat sevilen parçası şimdi ofis sınırlarına giriyor. Yüksek bel, öncen iki pileli şık görünümlü bol pantolonlar iş dünyasında tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği parçalar arasına adını yazdırıyor. Etek görünümüne yaklaşan pileli pantolonlardan hala dolaplara eklemeyenlerdenseniz hiç beklemeden birkaç renginden muhakkak edinmelisiniz.

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Tunik: Tuğba Venn

Elbise Görünümlü Tunikler Çok Kullanışlı

İş dünyasında koşturmaca içinde olan tesettürlü kadınların dolaplarında hiç şüphesiz birbirinden şık tunikler yer alıyor. Neredeyse bir elbise boyuna yaklaşan tasarımlar, pantolonlarla rahat kullanıma imkan tanıyor. Hem konfor alanını genişleten hem de şık duruşlarıyla ofis yaşamına uyum sağlayan elbise görünümlü tunik tasarımları blok topuklu botlarla rahatlığı kaçırmıyor, hafif topuklu stilettolarla şıklığı yükseltiyor.

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Tesettür Ofis Kıyafetleri

Tulum: Kayra

Ofiste Yeni Görünüm: Tulum Şıklığı

Son birkaç sezonda emin adımlarla yükselişe geçen şık tulumlar, mesai saatlerinin yeni tercih edilen parçası oluyor. Elbise görünümleriyle hatları belli etmeyen tulumlar, sakin renklerle ve yalın kesimlerle zarif görünümünü destekliyor. Detayları abartmayan minimalist bir bluz ve gömlekle naif görünümünü vurgulayan, ofis yaşamında da şıklığı koruyan tulumlar çalışan tesettürlü kadınların dolaplarında muhakkak olmalı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir