İpekyol Kombinleriyle Bahar Şıklığı

İpekyol Kombinleriyle Bahar Şıklığı

Ipekyol 2023 İlkbahar Yasemin Özilhan

Bahar mevsiminin değişen havasını hissettiğimiz şu günlerde yepyeni siluetler sunan Ipekyol 2023 Koleksiyonu, tasarımlarıyla şıklığa yelken açıyor. Renk ve desenlerin cazibesine kapılan tasarımlar, doğal temanın hakimiyet gücüyle saf ve estetik bir görünüme bürünüyor.

Ipekyol koleksiyonunu oluşturan tasarımlar arasında; desenleriyle dikkat çeken bluz ve gömlekler, bel vurgulu elbiseler, mevsimin beklenmedik yağmurlarına eşlik edecek trençkot ve yağmurluklar, ceket ve bol pantolonlarla konfor vadeden takımlar yer alıyor.

İpekyol Desenli Bluz ve Gömlekler

İpekyol Desenli Gömlek
İpekyol Nakışlı Gömlek
İpekyol Mavi Gömlek

Bize düşen bu parçalarla ofiste, sokakta veya yeni mevsimin enerjisine eşlik edecek davetlerde ön plana çıkan kombinler hazırlamak size de İpekyol kombinleri ile bahar şıklığını doyasıya yaşamak kalıyor.

İpekyol Kombinleriyle Bohem Stil

İpekyol Elbise
İpekyol Pantolon
Imannoor Eşarp
İpekyol Babet
Mango Çanta

Bohem Stilde Bahar Şıklığı

Mevsimin en konforlu parçalarından olan hakim yaka ve önden düğmeli formuyla adeta bir kap edasında ki rahat kesim elbise, yakın renklerde pantolon ve babetlerle kombinlenerek ton sür ton etkisine kapılırken püskül ve hasır detaylarıyla bohem şıklığı yansıtıyor. Bahar renkleri ve desenleriyle dikkat çeken bir eşarp ile tamamlanan bu kombini hem şehir hayatında hem de yaz boyu sahil şeridinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İpekyol Kombinleriyle Şık ve Elegan Stil

Ipekyol Gömlek
Mango Etek
Ipekyol Trençkot
Mango Yüzük
Mango Sandalet
Mango Çanta

Elegan Stilde Bahar Şıklığı

Parizyen stilin anahtar parçası trençkotlar, Ipekyol tasarım çizgisi ekseninde yenilikçi bir kimlik kazanıyor. Desenli kuşağı, rüzgarlığı ve apoletleri ile detaylanan kruvaze trençkot, dinamik görünümlerin başrol oyuncusu oluyor. Mevsimin beklenmedik yağmurlarına eşlik edecek bu trençkot, bej desenli bir gömlek ve siyah uzun etek ile bir araya gelerek estetik olduğu kadar elegan bir kombinin peşine düşüyor. Işıltılı bir etki bırakan gold aksesuarlar, topuklu sandalet ve mini çantalar ise dikkat çekici olduğu kadar tasarım gücü yüksek bir bütünlük sağlıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir