İpekyol İndirim Ürünleriyle 5 Farklı Kombin

İpekyol İndirim Ürünleriyle 5 Farklı Kombin

İpekyol Kombin Önerileri

Kaban, Gömlek: İpekyol – Satın Al

Öğretmenler Günü sebebiyle indirime giren markalar arasında İpekyol‘da var! Sezon ürünlerinde %20 indirime giren İpekyol’u mercek altına aldık ve 5 farklı kombin hazırladık.

Farklı kadın stillerinin bir araya geldiği sonbahar/kış sezonunda kişisel tercihler hiç olmadığı kadar ön planda. Trendlerin dahi önüne geçtiği kişisel tercihlerle giyimi fırsata çevirmek sizin elinizde. Çünkü bu sezon “bu renk moda, şu etek trend” diye bir şey yok. Sizin bir şeyi isteyip beğenip giyinmeniz yeterli.

İpekyol Kombin Önerileri

Hırka: İpekyol – Satın Al, Etek: Kuaybe Gider Satın Al

Kırmızı Aşkına!

Aşkın, heyecan ve gücün temsilcisi olan kırmızı İpekyol koleksiyonunda da karşımıza çıkıyor. Deri detaylı kırmızı uzun hırkayı Kuaybe Gider elastik uzun etekle kullanın. Feminenliğin en üst seviyede olduğu bu kombinle hafta sonu rahatlığını erkenden yaşayabilirsiniz.

İpekyol Kombin Önerileri

Mavi Hırka: İpekyol – Satın Al

Mavi Yeşil Ferahlığı

Hazır havalar hala sıcakken İpekyol’un renkli parçalarına kombinlerinizde bol bol yer verebilirsiniz. Rothko’nun tablolarını anımsatan renk blokları mutlu olmanın en kolay yolu.

İpekyol Kombin Önerileri

Hırka: İpekyol – Satın Al

Hırka Konforu

Sımsıcak tutan hırkalar bu kış uzun eteklerin vazgeçilmez ekürisi oluyor. İpekyol da bu sıcaklığı yaşamak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor. İpekyol asimetrik hırka ile kombinleyeceğiniz kot eteği kahverengi makosenlerle tamamlayın.

İpekyol Kombin Önerileri

Pelerin: İpekyol – Satın Al

Pelerine Yatırım Yapın

Her kış severek kullandığımız pelerinler indirim zamanlarında asla kaçırmamamız gereken parçaların başında geliyor. İpekyol siyah pelerini ister uzun eteklerle ister bol paça pantolonlarla rahatça kullanabilirsiniz.

Hadi! Şimdi İpekyol’un %20 indirimlerinden yararlanmak ve Yeşil Topuklar’ın yeni alışveriş sitesine göz atmak için alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin!

Yorumlar

“İpekyol İndirim Ürünleriyle 5 Farklı Kombin” için 2 cevap

  1. semra dedi ki:

    Hesaplı mi ! Hep elit kesim göz önünde bulunduruyorsunuz

  2. admin dedi ki:

    Şuanda büyük bir indirim söz konusu. Sezon fiyatlarına göre oldukça avantajlılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir