İnternetten Çarşaf Satışı E-Tesettür’le Başlıyor!

İnternetten Çarşaf Satışı E-Tesettür’le Başlıyor!

E-Tesettür'de Abaya Satışı Başladı!

Muhafakazarların Alışveriş Alışkanlıkları Değişti

Online alışverişe yeni bir soluk getiren E-tesettür‘ün verileri muhafazakarların alışveriş alışkanlıklarının değiştiğini ortaya koydu.

Muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınlar için, giyimden aksesuara, ev tekstilinden helal kozmetiğe kadar farklı seçenekler sunan E-tesettür.com, ekonomik ve sosyal hayatta daha fazla yer almaya başlayan muhafazakar kesimin gelişen online alışveriş pazarındaki payının büyük olduğunu belirtiyorlar.

Online Alışverişte Abaya Dönemi Başladı

E-tesettür.com yöneticilerinin verdiği bilgilere göre, her yaştan ve bölgeden kadının ziyaret ettiği sitenin, satış grafiğinde, üstlerde yer alan abayalar ve ferecaler, muhafazakar kadınların alışveriş alışkanlığının değiştiğini ortaya koyarken, online alışverişte bir ilk olarak, abaya dönemini de başlatıyor.

İnternetten abaya satışı yapan ilk alışveriş sitesi E-tesettür.com, yaptığı yenilikler ile muhafazakar giyim sektörünün e-ticaret odağı olmaya devam ediyor. 4 ayrı bedende üretimi yapılan abayalar; siyah, kahverengi, lacivert gibi farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. İpek krep dokulu ve terletmeyen klimatik özelliklere sahip ithal kumaşlar ile imal edilen abayalar; başlıklı, göz perdeli ve eldivenli tasarımları ile farklılaşıyor.

Kol manşetleri ithal swarovski taşlı düğmeler ile süslenen abayalar, farklı renk ve desen seçenekleri ile sunuluyor. Her tarzdan kadına hitap eden E-tesettür.com‘da satışa sunulan abayalar, modern tasarımlar ile geleneksel giyim tarzını bir araya getiriyor.

Yorumlar

“İnternetten Çarşaf Satışı E-Tesettür’le Başlıyor!” için 2 cevap

  1. karanlıkların efendisi dedi ki:

    çarşafa girip de her haltı yemiyelim lütfen … bu örtülüler içinde geçerli ayrıca hepimiz dinimizi öğrenmekle yükümlüyüz kapalısı da açığıda çarşaflısıda. kendinizi de gösterişe fazla kaptırmayın alçak gönüllü olun alçak olmayın kalın sağlıcakla.

  2. Nejdet dedi ki:

    Carsaf almak istiyorum Medine ipeği ne kadar ve kapıda ödeme imkanı varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir