Instagram Fotoğraflarınız için 5 Sihirli Aplikasyon

Instagram Fotoğraflarınız için 5 Sihirli Aplikasyon

Özçekim ve Selfie uygulamaları

Son yılların en sevilen sosyal paylaşım ağlarından biri olan Instagram yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya başladı. Her şeyin bir kuralı olduğu gibi Instagram’da fotoğraf paylaşmanın da belli kuralları var.

Çözünürlüğü düşük, özensiz çekilmiş kareler Instagram kullanıcılarının asla paylaşmaması gereken fotoğraflar arasında yer alıyor. Peki, “like” sayınızı arttırmak, selfie‘lerinizi etkili sonuçlarla almak için ne yapmalı? İşte bir kaç dokunuşla harika sonuçlar elde edebileceğiniz 5 aplikasyon!

Instagram Aplikasyonları (6)

Spring: Kendinize ait fotoğraflarınızda biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz? Üstelik olduğunuzdan kilolu çıktığınızda biraz daha ince ve uzun yapabilir, cildinizi bronzlaştırabilirsiniz. Spring aplikasyonu Google Play ve App Store ‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Instagram Aplikasyonları (5)

Perfect 365: Solgun göründüğünüz fotoğrafınızı renklendirmeye ne dersiniz? Google Play ve App Store ‘dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Perfect 365 ile solgun teninizde canlı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Instagram Aplikasyonları (4)

Facetune – CamMe: Selfie için farklı tüyolarınız mutlaka vardır. Ancak dijital bir dokunuşla daha dikkat çekici sonuçlar elde edebilirsiniz. İşte bu aplikasyonlardan birisi de Facetune! Facetune ile kusursuz dokunuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca selfie için bir diğer önerimiz ise CamMe. CamMe uygulaması ile sadece telefonunuza uzaktan el sallayarak fotoğrafınızı çekebilirsiniz. CamMe aplikasyonunu App Store ‘dan ücretsiz, Facetune aplikasyonunu Google Play’dan 3,99 dolara, App Store ‘dan 0,99 dolara indirebilirsiniz.

Instagram Aplikasyonları (3)

Layout – SanapSeed: Tatil fotoğrafları çekmek vazgeçilmeziniz ise bu aplikasyonlar tam da size göre! Tatil fotoğraflarınızı farklılaştırmak için SanapSeed ile etkileyici efektler verebilirsiniz. Layout uygulaması ile de nefis kolajlar yaparak farklı kareleri bir arada sunabilirsiniz. Layout ve SanapSeed aplikasyonlarını Google Play ve App Store ‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Instagram Aplikasyonları (2)

After Light – Aviary – Camera Plus: Instagramın kendi efektlerinin oldukça iyi olduğunu biliyoruz. Ancak fotoğraflarınızı bir adım daha öteye görütmek istiyorsanız After Light, Aviary, Camera Plus gibi gelişmiş aplikasyonları da deneyebilirsiniz. After Light ve Aviary Google Play ve App Store ‘dan ücretsiz olarak, Camera Plus Google Play’dan ücretsiz App Store ‘dan ise 1,99 dolara indirebilirsiniz.

Yesiltopuklar.com’u Instagram ‘dan takip edin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir